Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] jante tabla LOGAN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aliuta2000
Salut
sunt si eu interesat de 4 jante de tabla pe 15 ".

As vrea cat mai repede si daca se poate NOI (sau foarte putin rulate ) si in jud Arges zona Pitesti Mioveni ar fi super .
Astept ofertele voastre.
ionut.tanase
Salut,
Are un amic de-al meu niste jante de Renault pe 15 echipate cu tot cu cauciucuri de iarna. le vinde cu totul la un pret super bun. (300 lei). Rotile provin de la un Renault adus din Germania caruia i s-au dat si un rand de cauciucuri de iarna. Starea lor este foarte buna. Daca esti interesat il pot ruga sa le faca niste poze deoarece le are duse la tara din lipsa de spatiu la bloc.

PS: Initial am vrut sa le iau eu pt mine insa eu am 4 x 108 iar astea sunt 4 x 100.

Proprietarul sta in Pitesti .. .ca si mine de altfel.
Nu le da separat.

aliuta2000
SAl
vezi ca ai un Pm si daca se poate as dori sa stiu mai multe informatii despre ele :tip, stare jante is daca se poate detaliile de pe anvelope .
ca pret suna interesant.
ionut.tanase
Am raspuns pe PM . De fapt v-am raspuns amandurora wink.gif .
Mihai_67
Sal.Interesat as fi si eu de genti si cauciucuri [iarna] pt logan ceva date si poze ar fi ok... smile.gif
ionut.tanase
Alex ... ti-am lasat PM.
Dat fiind ca Alex (aliuta2000) este initiatorul topicului el o sa aiba prioritate ... si este si din Pitesti asa ca este mai usor de vazut / luat cauciucurile.
Am raspuns totusi prin PM la toti cei care au cerut detalii.

Bogdis
Salut, sunt interesat de jante da-mi un nr de tel sau un msg la 0766308271. Sunt din pitesti
ionut.tanase
Cauciucurile si jantele au ajuns in seara asta la Alex (aliuta2000) . Sa le stapaneasca sanatos wink.gif .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.