Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] PIESE RENAULT 11
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
jul
cumpar urmatoarele piese dar sa fie in parametrii sau impecabile:

kit ambreiaj,placa,rulment-noi
aeroterma gen ureche
set scaune impecabile sau interior mai deosebit(pe fata am geamuri electrice)
ansamblu discuri spate,am inteles ca se pupa de 19,as prefera cu montaj
motor care sa fie compatibil ptr omologare dar cu euro 2-cu factura ,garantie si montaj
ptr alte piese ....depinde de calitate-pret

astept si pm ,poate nu sunt foarte atent la acest anunt
jaf
Am de vanzare un Renault 11 pentru piese. Aproape complet.
jul
poze,detalii,in ce localitate,ms
jaf
Pozele sunt facute in urma cu vreo 3 ani, de vreo 2 ani sta intr-o hala. smile.gif Partea cea mai nasoala e ca sunt din Cluj.
lily_efs_2000
Salut, am eu daca te intereseaza faruri originale Valeo, placute de frana fata, semnalizari laterale, discuri frana fata - toate noi originale renault cu discont de minim 40%. Cred ca mai am si alte piese. Daca esti interesat intra pe id: pieserenault2009 sau tel: 0748.300.479 sau 0725.322.850.
jul
ce nu iti place orasul? biggrin.gif
glumeam

cat ceri ?acte are ?pe numele cui?mot,dotari?
jaf
pret - n-am nici cea mai mica idee
acte - ii inmatriculat in mures pe o doamna
motor - 1.4 benzina cu ceva probleme la chiuloasa(a fost rectificata pentru ca incalzea apa dar n-am mai apucat sa fac 500 de km cu el ca sa o strang din nou)
dotari - chel radmasa.gif

Nu are pompa de frana si geamul dreapta fata. Singurul lucru care-l poti face e sa o dezmembrezi(am vrut si eu dar lenea e mare doamna) pentru ca a avut cineva grija sa-i rezolve seria de pe caroserie inainte sa ajunga la mine. Sincer nu stiu daca asta e masina care-i trecuta in acte. Eu am circulat cu ea, pana a expirat itp-ul.

PS O sa incerc sa ii fac maine niste poze.
jul
ma int numa daca e in reg cu actele....
jaf
QUOTE(jul @ 21 Dec 2009, 01:45)
cumpar urmatoarele piese dar sa fie in parametrii sau impecabile:
*



Era vorba de piese, nu de o masina in regula. wacko.gif
jul
te cred dar profesia nu imi da voie sa ma intersectez daca ceva nu e in regula....imi pare rau wink.gif
jul
nu mai am nevoie de nimic,succesuri
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.