Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Starea drumului Cheia - Brasov
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Starea Drumurilor
R19/95
Ziua buna.....a mers cineva in ultimul timp pe aceasta ruta ca sa-mi poata da un feedback despre starea drumului? am de facut acest drum bucuresti - brasov pe 30 si nu prea as vrea sa merg pe drumul clasic din cauza aglomeratiei din statiuni....multumesc si un an nou mai bun si fericit!!
Batrānul
DN 1A e in stare f. buna si este deszapezit.
PYTu
stiu ca, la intoarcerea bucurestenilor (si nu numai) de pe valea Prahovei odata cu incheierea sarbatorilor, la un moment dat, din cauza aglomeratiei, a fost deviat traficul de pe DN1 pe DN1A. cum se mai prezinta acesta din urma?
Batrānul
Cum se prezenta si pe 29 dec. 2009 (vezi post. #2)
Dan73
Eu prefer sa merg pe DN1A decat pe ruta clasica...nu prea e aglomerat, asfalt destul de bun, conduci de placere.
supremeon
Da, insa uneori stai dupa camioane de ti se termina rabdarea... plus ca sunt f. multi motociclisti pe dn1a... si trebe sa mai ai grija si de astia... mai ales in curbele acelea stramte, unde ei incetinesc mai mult decat tine, cu masina... si, sunt mai multe localitati smile.gif daca ar fi drumul pe 4 benzi, macar acolo unde relieful permite, ce fain ar fi...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.