Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 Cauciucuri Michelin Energy 185/65/R15 SH
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
god
Asa cum spune titlul vand 4 bucati Michelin Energy 185/65/R15 rulate aproximativ 35.000-40.000 km pe masina din semnatura. Nici una din anvelope nu a avut/are pana sau alte probleme.

3 dintre ele sunt cele cu care a venit masina din fabrica si au dot-ul 2006
1 bucata a fost procurata ulterior avand dot 2304 (am luat-o sh, e clar dupa dot, si am cautat pana am gasit una cu carne cam cata aveau si celelalte la vremea respectiva, tocmai ca sa nu existe diferente de uzura intre ele)

Am atasat si cateva poze cu anvelopele(de acum aproximativ 2 saptamani, inainte sa le dau jos de pe jante si sa le schimb cu unele de iarna).
Se vede in poze dotul si uzura(zic eu). La cerere pot sa ma chinui sa le scot de sub dulapuri unde stau acum si sa le mai fac poze.
Din aceleasi poze veti vedea ca sunt murdare pentru ca sunt exact cum erau inainte sa le dau jos de pe jante ca sa le pun pe cele de iarna. Nu cred ca are vreo relevanta asta, in afara de look si nu cred ca dupa asta alegem anvelopele smile.gif

Pret: 350 RON toate 4

Contact: preferabil pe thread, PM sau pentru rapiditate 0730.019.160

PS: anvelopele se pot vedea in Bucuresti - Dr. Taberei | De vandut valabil pentru Bucuresti-pentru provincie daca aveti drum prin Buc. sa le vedeti live si sa batem palma ca sa nu apara discutii ulterior ca in poze pareau nu stiu cum.
PS2: motivul vanzarii pentru curiosi este trecerea la jante pe 16 pentru vara.
george_scala_2004
sal,

jantele ? se dau si ele ? daca da, cit ? negociabil ?

ms,
god
Mai sunt cativa interesati de jante dar cel putin deocamdata nu as vrea sa le dau(jantele sunt pe masina cu anvelopele de iarna pe ele).
god
Sus cu ele.
god
350 RON discutabil toate 4 cauciucurile
god
Sus cu ele va rog.
god
La vedere.
god
Update de pret: 300 RON toate 4.
god
Sus.
god
Sus.
god
Sus.
god
Sus.
god
Sus........
god
sus......
god
Sus ca vine si caldura smile.gif
god
Sus va rog.
god
Sus...
god
up?
Tudor
Redeschis la cerere.
god
Multumesc Tudor.

Pret nou: 250 RON
god
S-au dat astazi, se poate inchide!
Thanks!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.