Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante AMIL 3 prezoane
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
popasan
Daca e cineva interesat de aceste jante, 5j, nu sunt lovite, sunt in stare f.buna. Pret 800 lei.
krudus
salut, merg pe dacia 1100 ai idee?..daca se potrivesc cauta-ma pe id krudus2000, vreau sa discutam.
popasan
Se portivesc perfect, am luat o janta de 1100 ca sa ma asigur ca nu e nici o probl. id dany_popa@yahoo.com sau tel 0723090748.dany
BH 59 FIF
Atat Dacia 1100/R8 cat si Dacia 1300/R12 si derivatiile din acest model au PCD 150. Deci din punctul asta de vedere se potrivesc perfect. Totusi, avand in vedere dimensiunea si pozitionarea etrierilor la modelul 1100, s-ar putea sa ai nevoie de niste distantiere pentru a le monta (la fel cum e nevoie si pentru a monta jantele de tabla de 1300 pe 1100).
popasan
An nou, pret nou 650lei.
popasan
Se mai adauga scaune si bancheta de 1300, filtu de aer mare cromat si alte maruntisuri.
popasan
up
wizkid
salut.as fi interesat de ele.Un ultim pret?si daca imi poti spune cum le pot vopsi in alta culoare biggrin.gif. Ca eu am masina crem/tapiteria crem-maro
popasan
Vandute! Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.