Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] GENTI SI CAUCIUCURI BBS
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dani26mog
vand genti bbs cu cauciucuri goodyer 195/50 R15 de vara arata f, bine in 4 prezoane
pret 840 ron
Tembelu
salut...ce distanta au intre prezoane? Si daca te intereseaza un schimb cu altceva...intra pe alexxalexutzu26...daca au distanta de 100mm x4....
dani26mog
sincer nu stiu ce distanta este intre prezoane dar am sa ma uit maine ... de schimb nu fac deoarece vreau sa iau altele noi ...maine imi vin cele noi si am nevoie de bani ....la multi ani
Vladd
Cauciucurile ce uzura au?le dai si separat?pret?
dani26mog
vllad nu le dau separat deoarece asa se vand greu
iar referitor la uzura ce se vede in poze /.. arata bine cauciucul
silviustel
De pe ce masina le-ai dat jos? De unde esti? In cazul in care se potrivesc pe Clio hatch si le pot proba in prealabil sa nu fie descentrate iremediabil ti le iau eu. Fa te rog un efort mic si spune-mi exact ce distanta au intre prezoane, ET-ul si diametrul interior al butucului. Ar trebui sa fie stantate sub capacul jantei pe care scrie BBS. Merci anticipat.
dani26mog
La multi ani tuturor!
si Doamne Ajuta!
silviu-masina de pe care le-am dat jos este un golf 3 ,localitatea de unde sunt este alba iulia , ...da se pot proba si verifica un lucru esential cand cumperi ceva ....distanta intre prezoane nu stiu cat este ..nu stiu sa masor ....E T -ul si diametrul interior .... am luat ceva date de pe janta daca te ajuta am facut si poze ...sper sa se vada bine...
silviustel
Trebuie sa le incerci pe un Clio sau Logan sa vezi daca se potrivesc, reiese automat ca au distanta care trebuie intre prezoane si gaura de la butuc de asemenea. In caz ca se potrivesc pe Renault/Logan, anunta-ma pt ca ma intereseaza sa le cumpar.
dani26mog
gentile au fost pe golf 3 din italia
o sa vad ce pot face silviu si o sa te anunt wink.gif
R19/16v
G3 a avut 4x100mm, ca si rombul.
silviustel
Asa stiu si eu, dar as vrea sa fiu sigur ca se potriveste si la butuc, sa nu ma aflu in treaba.
dani26mog
up
catalinrx25
salut. ofer 650 ,vin bine pe vw.
Vladd
In caz ca dai numai jantele, eu ma abonez la cauciucuri.

Da-mi un Add pe Ym: Dorel_slz
Nr tel: 0763174884
dani26mog
imi pare rau dar sub 84o ron nu le las ...nu din rautate dar arata foarte bine
argon
prezoanele pentru reno/Dacia/orice alta marca/ le ai? ca alea de VW nu-s bune, si mai costa vreo 160 ron si alea. Vad ca trebuie sferice si nu-s bune nici cele conice originale de reno/Dacia/orice alta marca/
dani26mog
sau vandut ..se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.