Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
speedman
Dupa cum spune si titlul ma intereseaza un megane rs sau un clio rs, in urmatoarele conditii: preluare de leasing (ofer maxim 2500-3000 e cu rata de maxim 200 e) sau direct de la proprietar, in rate, cu avans maxim 2500-3000 e si rata lunara 200 e (pt. aceasta varianta cartea de identitate va ramane la proprietar, eventual si o cheie, copii dupa toate documentele necesare si la notar). La masini mai vechi (ma refer la clio rs model 2001-2004 as prefera fara avans, doar rate. Sunt dispus si la un schimb (masina mea si preluarea ratelor) pentru o alta masina. Astept ofertele voastre. smile.gif
speedman
Up! Astept ofertele voastre.
La multi ani!
membru_DC
daca esti din Bucuresti, arunca o privire la asta in parcul auto de la RCI: http://vehiculedeocazie.rcileasing.ro/inde...w&listingID=227

cu toate ca fostul proprietar se plangea ca ii mananca cam mult laugh.gif :
QUOTE
Sunt noul posesor al unui Megan RS de 225 CP. Desi nul conduc sportiv decat foarte rar, ma omoara consumu in Bucuresti. Ma gandeam sai montez o instalatie GPL, dar toti mecanici miau zis ca nu poate sa puna ca are turbo. Chiar nu exista niste oameni priceputi care sami puna gpl pe el, ca ma omaora conumu asta... imi ia 18% in Bucuresti. 
speedman
Da, am notat, totusi caut in continuare.
Up!
speedman
Up! Valabil. Astept oferte.
speedman
Up!
speedman
Valabil.
speedman
Up! Inca sunt in cautari.
speedman
Up!
speedman
Up! Valabil
speedman
Valabil! Astept oferte.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.