Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] oferta revelion
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sorinmarcel
vand renault symbol fidji, fabricatie august 2005,aspect si stare functionare foarte buna, geamuri electrice fata, oglinzi electrice incalzite, radio CD-player, comenzi la volan, A/C, masina de familie(navigator),kit distributie nou, consumabile+filtre schimbate,fara evenimente rutiere, pret FIX 3700 euro.
Motivul vanzarii: vreau altceva.(Pentru persoanele mai carcotase... mai detin un opel frontera)
telefoane de contact: 0762.277.061 sau 0722.962.065
slider2
ar fi o idee buna sa mai dai niste detalii, cum ar fi km parcursi, motorizarea, culoarea...
sorinmarcel
QUOTE(slider2 @ 1 Jan 2010, 21:14)
ar fi o idee buna sa mai dai niste detalii, cum ar fi km parcursi, motorizarea, culoarea...
*


km 78000. mai adaug cateva detalii...ABS, Clasa de poluare: EURO 4, Culoare: Alb, jante de aliaj,motor 1,4 benzina, 75 CP
gsz
Buna,
M-ar interesa daca masina poate fi vazuta in Bucuresti? Dupa numerele de inmatriculare, masina pare a fi in Constanta, dar m-am gandit sa intreb totusi. Multumesc pentru informatie. GSz
sorinmarcel
QUOTE(gsz @ 2 Jan 2010, 23:22)
Buna,
M-ar interesa daca masina poate fi vazuta in Bucuresti? Dupa numerele de inmatriculare, masina pare a fi in Constanta, dar m-am gandit sa intreb totusi. Multumesc pentru informatie. GSz
*


Dupa cum arata si numarul de inmatriculare, constanta.Insa iti trimit toate pozele si daca te hotarasti fac eu un drum la B.Nu o laud ca este masina mea, dar am intretinut-o ca pe o lady si merge superbine.Consumul este de 6,5 l in oras-bineinteles, daca nu o calci , la drum intins ajunge la 180/h.sunt al doilea proprietar, primul fiind o vara ,medic.Daca vrei imi spui si vedem ce iese
slider2
tinand cont ca producatorul specifica un consum urban de 9.7l/100km, mi-e greu sa cred ca tie iti papa 6.5l/100km. am un prieten care a avut una identica, si ii lua cam 10l/100km in bucuresti, acum are unul identic doar ca diesel de 70cp si ala mananca 6.5l/100km.
in constanta cred ca va consuma mai putin. poate acel 6.5l/100km e consumul mixt, aici te cred, ca si masinea mea consuma acum 7.2l/100km si stau in bucuresti, dar asta e consumul mediu...
sorinmarcel
QUOTE(slider2 @ 3 Jan 2010, 00:26)
tinand cont ca producatorul specifica un consum urban de 9.7l/100km, mi-e greu sa cred ca tie iti papa 6.5l/100km. am un prieten care a avut una identica, si ii lua cam 10l/100km in bucuresti, acum are unul identic doar ca diesel de 70cp si ala mananca 6.5l/100km.
in constanta cred ca va consuma mai putin. poate acel 6.5l/100km e consumul mixt, aici te cred, ca si masinea mea consuma acum 7.2l/100km si stau in bucuresti, dar asta e consumul mediu...
*


am locuit in B(obor-str masina cu paine)si stiu ce inseamna traficul de acolo.In CT doar vara este cam la jumatatea lui B.Dar hai sa zicem ca tine smile.gif : consum mixt 6,5 l/100km.
Daca iti spun ca frontera turbo diesel cu mototr de 2.2 imi papa doar 9l/100 km ma crezi?
slider2
te cred, dar cred ca mergi cam subturat. oricum daca ai computer bord pe symbol, spune-mi ce valoare are viteza medie, daca este peste 25km/h deja asta se traduce in consum mixt. pentru cei care circula exclusiv in oras si au consumuri pe aproximativ 10l/100km, viteza medie se situeaza in jurul valorii de 15km/h.
sorinmarcel
valabil
up

5 Jan 2010, 19:44:
se mai adauga un set jenti tabla
sorinmarcel
up
sorinmarcel
inca valabil si negociabil
sorinmarcel
up



12 Jan 2010, 17:52:
efectuat ITP, deci este valabil pana in ianuarie 2012
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.