Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: LA MULTI ANI BAHHHHHHHHHH
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
j00hn
די פאלגענדע ווייַזן פֿעיִקייטן סטאַנץ פּערפאָרמד אָדער דורך פּראָפעססיאָנאַלס אָדער אונטער די סופּערוויזשאַן פון פּראָפעססיאָנאַלס. אַקקאָרדינגלי, מטוו און די פּראָדוסערס דאַרף באַשטיין אַז קיין איין פּרווון צו ריקריייט אָדער שייעך-ינאַקט קיין קונץ אָדער אַקטיוויטעט פּערפאָרמד אויף דעם ווייַזן




sau pe romaneste :




La Multi Ani baiiiiiiii palaliilorrrrrrrrrrrrrrrrrr... wub.gif wub.gif wub.gif va doresc un 2010 prosper , cu upgrade-uri la masini smile.gif) sau chiar schimbata toata masina...Sa aveti o seara "cealalila palalila" . Maskatule stergi si u asta maine smile.gif)) feteleee vor GANG BANG nu torttt smile.gif)))))
and_rei
la multi ani biggrin.gif.multa sanatate si km fara probleme.va pupa ianys biggrin.gif
ashesarchbeast
ma ce sa zic ......distractie placuta pentru diseara si sa nu beti mult .....e pe naiba beti pana cadeti lati......PALALILAAAAA! sa ne vedem la anul mai sanatosi cu capul si vorba lui ianys pe alt topic....sa scoatem maxim din toate combinatiile!!!!!!!!!!!!!!!!

LA MULTI ANI PENTRU TOTI FORUMISTIIIII! drunksinging.gif

2010 pazea ca venim tot noi tot cu aceleasi supernove! valuri.gif
liviu_blm
La multi ani si la multi km fara pene, radare, gabori spagari, cocalari cu BMW. Sa aud in decembrie 2010 ca nici unul din voi nu a dat permisul cu imprumut, nu a cortizat la lefurile gaborilor sau ale mecanicilor auto. Bafta si sa va traiasca "copilasii"1
djasu82
la multi ani eu am baut deja drunksinging.gif asa pentru incalzire hai numai bine la toata lumea !
puiu82
LA MULTI ANI! Sanatate,ca-i mai buna decat toate,un pic de noroc ajuta.......hai noroc,ce atata vorba multa!
PPPAAAALLLAAAAALLLLIIIILLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!
Bafta!
BeatMAN
La Multi Ani!!! Multa sanatate, tot ce va doriti si inca 15% din partea mea.

Hai sa ne reauzim cu bine
tataiedaciotul
LA MULTI ANI! ... drunksinging.gif party.gif cheers.gif
sonnic53
la multi ani . si sa aveti parte de tot ce va doriti in noul an !!!!!
j00hn
auuu auuu auuuu...aoleuuuuuuu...capu-l meu e-asha de greuuuuuu...au au auuuuuu ma doare tareeeee...jur ca nu mai beau pana data viitoareeeee smile.gif))))))) la multi ani prieteni biggrin.gif primiti cu sorcova??biggrin.gif ( nu de alta da creca trebuie sa schimb ambreiajul si e criza smile.gif)) )
fuzzzy
Palalilaaa!!!!!!!


Au... auuuuuuu... aoleuuuu.....
Hacker
La multi ani !!!
AdrianSavu
La multi ani !! smile.gif
pician90
La multi ani !! smile.gif
dan supernova
La multi ani si tot ce va doriti smile.gif
robyvol33
La multi ani supernovisti bday.gif drunksinging.gif party.gif PPPAAAALLLAAAAALLLLIIIILLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!
BoR
La multi ani si numai bucurii alaturi de cei dragi! party.gif
andreiy
La multi ani!!!
B_i_t_z_a
La Multi Anii!!!Si sa ajunga litrul de benzina cat cel de apa!!!
j00hn
QUOTE(B_i_t_z_a @ 1 Jan 2010, 23:49)
La Multi Anii!!!Si sa ajunga litrul de benzina cat cel de apa!!!
*




ma tem ca s-a facut cat sticla de suc smile.gif))
sonnic53
buna asta smile.gif))) dar asa este wink.gif
GrOzOy
La multiii aniii 2010 !! Mai buni de data asta :X
B_i_t_z_a
Cat cea de suc???Poate la 2 litri...Infine multe sanatate!
j00hn
ma uitai azi la cateva benzinarii de curiozitate sa vad cat e Premium 95 fara plumb :

Piata Sudului AGIP : 4,16
Brancoveanu PETROM : 4,11
STRAJA LUKOIL : 4,05 ( 90% din alimentari aici le fac...pretul e mereu cu 5-10 bani mai mic decat altundeva - probabil din cauza pozitionarii sau nu stiu )
Popesti Leordeni PETROM : 4,16
Maskatu
Cred ca te referi la 98. Cea de 95 la petrom este 3,80-3,90, cea de 98 fiind peste 4 ron la toate benzinariile.
ashesarchbeast
ma baieti voi in loc s abeti sa va faceti ranga umblati sa vedeti cat costa benzina........treaba voastra dar pierdeti toata distractia.....azi de dimineata mi-am revenit si eu , dar stiti ce diseara o iau dela capat Revelion 2 reloaded.....hai sa ne zuim de bine la prima intalnire pe anul asta!
j00hn
QUOTE(Maskatu @ 2 Jan 2010, 16:30)
Cred ca te referi la 98. Cea de 95 la petrom este 3,80-3,90, cea de 98 fiind peste 4 ron la toate benzinariile.
*




nop...ma refer la cea de 95.

2 Jan 2010, 16:45:
QUOTE(ashesarchbeast @ 2 Jan 2010, 16:43)
ma baieti voi in loc s abeti sa va faceti ranga umblati sa vedeti cat costa benzina........treaba voastra dar pierdeti toata distractia.....azi de dimineata mi-am revenit si eu , dar stiti ce diseara o iau dela capat Revelion 2 reloaded.....hai sa ne zuim de bine la prima intalnire pe anul asta!
*




eu a trebuit sa ies in orash si de curiozitate m-am uitat pe panourile alea mari smile.gif) eu 3 saptamani am stat numai palalila , acum imi revin...numa' beau. biggrin.gif:D:D
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.