Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Regulator de presiune pompa dCi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lucianul
Vand 2 regulatoare presiune:
- unul nou (cumparat de la rep. cu 5,5 mil - am si actele- factura. bon ...) - 250 RON - testat pe masina mea si constat ca nu de acolo era probema si demontat...
- unul second de pe o pompa functionala care a mers aprox 20k km - 100RON - pe asta l-am demontat de pe o poma de inalta presiune cumparata de aici de pe forum de la o persoana serioasa pentru a o repara pe a mea, si ntradevar piesele din pompa erau ca noi ( chiar era o pompa de aprox 20k km)

Mare atentie - nu stiu in ce conditii aveti nevoie de el, dar eu l-am cumparat pe ala nou degeaba la "recomandarea" unui "mare meserias" in urma diagnozei .....
Ofer foto daca e nevoie (sincer piesele sunt in boxa si daca nu am un client(motivatie:) imi e cam lene sa bat un drum ....)

0742 695 192

Cu respect,
Lucian

<span class='edit'>5 Jan 2010, 23:37:</span>
valabil inca
claus
regulatorul sh a ajuns la mine
lucian e un om foarte serios si prompt smile.gif
multumesc inca o data

si.. spor la vanzare cu celalalt; totusi, e vorba de un regulator nou, la un super pret (nu doar comparat cu pretul de la renault.. cat si comparat cu un alt pret pt un acelasi regulator, de vanzare aici pe forum) tongue.gif
lucianul
Multumesc frumos Claus si iti doresc numai bine.

Mai am de vanzare un reg de presiune second tot la 100 lei (asta a mers aproximativ 38k km atat are masina mea acuma).

PS. - o sa schimbg regulatorul care il am nou la vanzare pe masina mea si il vand pe ala care il am acum montat, care merge ff bine mersi fara probleme.
In principiu am primit oferte de 1,5 mil pentru ala nou si prefer sa il tin eu decat sa il dau asa ... sper ca ma intelegeti.

Cu respect,
Lucian

9 Jan 2010, 10:52:
up today

10 Jan 2010, 09:17:
valabil inca, regulatorul 2.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.