Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] PIESE AUTO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Alex 23
Dupa cum spune si anuntul, VAND PIESE IMPORT pentru toate tipurile auto: DACIA, VW, AUDI, BMW, PEUGEOT, OPEL, DAEWOO, CITROEN, SKODA, RENAULT, SEAT, etc.

Revizii de filtre, distributii, garnituri, supape, placute frana,elemente de directie, elemente optice, elemente de caroserie pe producatori renumiti: GATES, CONTITECH, FLENNOR, SKF, INA, IPD, FEBI, BOGE, BILSTEIN, SACHS, REINZ, ELRING, AE, FERODO, ATE, PAGID, KNECHT, MANN, BERU, NGK, SPIDAN, DEPO, TYC ETC.

Preturile practicate sunt dintre cele mai bune pe piata!!

Pentru informatii, producatori preferati, comenzi va stau la dispozitie aici, pe PM sau la 0761.666.770!! ALEX.
chelule
fulie defazoare pt renault megane 2 1.6 16v poti sa aduci?
Alex 23
La ce-i spui defazoare?? Fulia de la arbore, de la alternator?
Spune-mi care mai exact si da-mi datele exacte ale masinii, anu de fabricatie, capacitate kw!!
De principiu pot sa-ti aduc cam orice, daca nu face aftermaket-ul iti aduc pe original!!
O seara placuta!!
1100 Rs
Ce bine e sa lucrezi la magazin de piese auto smile.gif mai o piesa, mai o maslina, mai 1 ciubuc smile.gif Spor, considera`l un UP.
Alex 23
UP



<span class='edit'>10 Jan 2010, 10:30:</span>
Revizii filtre Knecht (Mahle) sau Mann cele mai bune preturi!!
Bongiovi
salut ma intereseaza la o laguna 2 motor 1,9 dci fabricatie 2001 suport tampon motor e o garnitura cu un suport aluminiu cod renaut 8200367493 multumesc frumos
L!nuX
toba finala la un fiat punto din 2002 42 kw merci
Alex 23
Pentru o identificare corecta a pieselor am rugamintea la voi sa-mi dat datele exacte ale masinii si anume modelul, anul fabricatiei, motorizare, kw si piesa exact unde vine montata, eventual si un cod de pe ea daca aveti!!
Sa-mi lasati pe PM si numarul de telefon ca sa va contactez pentru eventuale nelamuriri!!

Bongiovi si Linux maine o sa aveti raspuns!!

O seara placuta tuturor!!
Cabasse_tronic
in legatura cu pompa de benzina da-mi un telefon ca inca nu iti pot da PM. 0733839092.
aditza26
Ma intereseaza rulmenii fata (ambele roti) si pivot roata dreapta fata pentru Renault Clio Symbol, 1.4 MPI, produs in 2004.
Alex 23
Aveti cu totii PM!

Babanu maine iti spun pret pentru oglinda!

O seara placuta tuturor!!
prise
salut.

pentr un megane II, 1,5 dci, 85 cp an 2007

imi trebuie filtru aer, filtru ulei, ulei eventual filtru polen daca ai un pret foarte bun. astept niste preturi.

ms
Bongiovi
piesele sunt foarte scumpe prietene de asta mi ai dat si pretul pe PM eu am cerut un suport motor care la REPREZENTANTA RENAULT costa 495 si tu mi-l dai cu 690 ?????? sa fim seriosi lasa-te de meserie
Alex 23
Prietene mergi la reprezentanta si ia-l de acolo!! Sa nu crezi ca piesele astea le fur si ti le dau tie la jumatate de pret fata de reprezentanta!!

Prise maine ai raspuns, bina ca nu vrei si filtru de motorina ca ala e scump rau!!
Ulei un Castrol 5w40 te-ar aranja la 160ron 5l??
jelly
Salut! Jante de tabla pentru logan gasesc la tine?
Alex 23
Ma uit maine si-ti spun!!
cosminpreda75
Salut! Piesa cu referinta originala reno 7711210645 poti face rost? E vorba de un eleron luneta pt. un clio 2 bicorp model 2002! Astept te rog un raspuns la 0748267646 sau cosminpreda75@yahoo.com . Multumesc anticipat!
jelly
Astept un raspuns de la tine in legatura cu jantele. Merci!
Alex 23
Aveti cu totii PM!
crazybogdan
salut. ma intereseaza scutul de plastic de sub bara din fata la un megane 2.1 an 2005. Banuiesc ca e la fel la toate motorizarile. Sa nu fie confundat cu scutul motorului. Este situat sub masina intre bara din fata si intercooler.
Alex 23
Jelly decat sa-ti zic pretul la o janta de tabla mai bine iti spun ca nu am, si ca este mult mai rentabil sa dai banii pe niste jante de aliaj!

Crazybogdan cel mai bine mergi la reprezentanta!
crazybogdan
am fost. ei vor sa imi vinda toata bara pentru o bucata de plastic pe care o montezi/demontezi in 5 minute.
mersi oricum
bradut
sal,
cablaje si butoane(fara macarale si motorase) pt geamuri electrice de solenza ai?
daca da fa-mi un pret
Bogyciu
Ma intereseaza reperul 1 din fotografie, e piesa originala Solenza (dar pt export). Pret si disponibilitate, mersi!
Mihai.D.G.
Filtru de aer si de benzina pentru un Megane 2, 2005, sedan, motor k4j, 1.4cc, 16v, 98 cp?
alexalina
volan piele neagra pt megane 2 1,5 dci 60 kw ai?
Alex 23
Se poate inchide nu mai activez demult in domeniu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.