Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] anvelopa
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
soryn
Cumpar 1 anvelopa noua Bridgestone B390 195/65/R15 eventual cu janta ,cumpar 2 jante tabla pentru renault megane 2
toporas
sa inteleg ca oferta mea nu te atrage ?

23 Jan 2010, 11:47:
Ti am trimis o ultima oferta.Daca nici asta nu ti trezeste interesul, alta mai buna nu se poate.
soryn
Iti ofer 300 ron anvelopa+janta cu transport inclus.
soryn
up
soryn
up
soryn
up
soryn
UP
andrei8rea
Buna Soryn!

Am o anvelopa Michelin Energy Saver DOT 4708 parca, rulata extrem de putin, este pe o roata de rezerva, din pacate nu e pe prindere de Renault. Nu am ce face cu ea, dar nici nu o dau gratis. I-am facut unui alt coleg de forum o oferta de 230 de lei cu transport inclus. Daca esti interesat da-mi un semn, mai discutam.

Tudor - route85@gmail.com
soryn
Multumesc,dar sunt interesat doar de anvelopa din postare
soryn
up
concrion
Salut.
Am janta si anvelopa de rezerva de pe un megane sedane din 2006. Noi, nefolosite, direct din portbagaj (masina am vandut-o, deoarece a fost declarata dauna totala in urma unui accident frontal). Daca esti interesat, da-mi un PM. O seara buna.
soryn
up
soryn
up
soryn
up
soryn
up
sebi4fc
Am eu Brigestone Turanza, rezerva la masina 200 lei.

ebi_cameleon82 id meu de mess sa vb daca te intereseaza ne intalnim si o vezi is din Cluj si eu
speedman
Salut, am eu anvelopa B390 Bridgestone e rezerva noua, nu a fost niciodata pe masina. Fa mi o oferta si poate batem palma.
Cristi smile.gif
soryn
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.