Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] pt. Laguna 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
raul_me
-aripa stg fata(preferabil alba:P)
-grila dintre faruri
-far stanga fara xenon
gl-25mai
Salut!Am eu de vanzare piesele de care ai nevoie,aripa nu e alba din pacate,grila,far si aripa la 900 ron,daca esti interesat vrb pe PM
raul_me
up rolleyes.gif
vyss
@gl-25 -mai...sorry dar nu pot da PM sunt mai nou pe forum !am o lagunica 2 2001.1.6.16 V,in 5 trepte!!!m-ar interesa un pret daca ai o cutie de viteze si cam cati km are masina de pe care este data jos
merci mult si sunt firma serioasa sa stii icon_mrgreen.gif
gl-25mai
salut vyss,am inca cutia e pe masina care are 135000 asta e tel meu 0742209440

12 Jan 2010, 21:52:
raul_mi cat esti dispus sa dai pa far,grila si aripa?

12 Jan 2010, 21:52:
raul_me cat esti dispus sa dai pe piese?

13 Jan 2010, 15:04:
vyss poti sa-mi dai si mie seria de sasiu sa pot verifica daca cutia mea a-ti este compatibila?
raul_me
hai sa iti explic cum sta treaba cu preturile gl (adica cu ce preturi dau altii) si dupa aia mai gandeste'te la oferta.
-far am gasit cu 180RON
-aripa stanga fata:toti care vand le dau cu preturi intre 100-150 RON
-grila dintre faruri se da tot cu 100-150RON
Eu nu incerc sa te influentez pe tine cu nimic doar ti'am zis preturile,daca nu crezi ramane sa verifici.
Astept alte oferte sau le poti vinde altcuiva....papa
aaa si vezi ca nu pot da PM inca....spune aici daca mai vrei sa ma informezi cu ceva
gl-25mai
Ok,nu influentezi cu nimic,dar se pere ca piata SH de pe langa tine e foarte ieftina,aici e mai scump se pare,bafta la cumparare.
raul_me
smile.gif) Piata SH de pe langa mine:))
Nu este chiar de pe langa mine ca majoritatea ofertelor primite sunt chiar mai aproape de tine decat de mine(eu stau in HD si TM iar ofertele primite sunt majoritatea din brasov sau ploiesti).
Aaa......si daca piata e mai scumpa la tine hai ca vin eu cu o super oferta.....iti vand capota +aripi cu 8 milioane....e ok?
gl-25mai
pai da dar nu eu am nevoie de ele,ci tu! biggrin.gif tu o ai lovita de cauti piese,nu?
raul_me
da...hai gata cu discutiile astea
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.