Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius306
Cumpar Megane 2 , motorizarea preferabil 1.5 dci
Nu sunt interesat de varianta in 2 portiere, motoare pe benzina si de masini fara AC.
Pretul oferit este maxim 4200 euro
Astept ofertele dvs aici sau la tel 0743744297
multumesc
marius306
sus cu ofertele
marius306
nu vinde nimeni megane la pret de criza?

sunt interesat si de varianta pe benzina
UTU2005
Hm...la pretul cerut de tine chiar si pe criza asta nu cred ca gasesti, mai ales si diesel!
Posibil chiar ceea ce nu preferi, adika cele in 2 portiere, km multi, an mai vechi si alba sad.gif am vazut la pretul asta anunturi de megane dar cu specificatiile de mai sus.
Oricum bafta !
bubu83
Salut.

Eu am un Renault Symbol dci 70cp daca te intereseaza. 2 airbag-uri , geamuri el fata , AC , ABS la 4800euro. Daca te intereseaza da un PM.

O seara placuta!
marius306
@ UTU2005: gasesc in 4200, nu cu 70-80k de km sau full option, dar gasesc.

@bubu83: multumesc pentru oferta dar nu doresc symbol
UTU2005
marius306: nu zic ca nu gasesti, dar decat sa iei una in km foarte multi,an vechi si altele si sa bagi ulterior alta suma de bani in ea.......parerea mea e ca mai bine mai astepti un pic si iti mai aduni ceva money la ''pusculita'' si iei din start ceva zic eu...mult mai bun!
Dar stiu cum e...entuziasmul si totodata nevoia ne impinge cateodata poate prea repede catre un lucru care suntem constienti ca nu e chiar ok.

Bafta ! si sa ne ti la curent ce iti iei pana la urma smile.gif
slider2
scuze ca ma bag, dar utu are dreptate. eu de curand am cautat sa cumpar un megane 2 sau un focus 2. cautarea a durat cam 6 luni deci pot spune ca stiu piata destul de bine.
suma specificata de tine este echivalentul unui megane I, din 2002-2003, diesel, bine intretinut. va ajunge si megane II la suma respectiva, dar mai dureaza, momentan un hatchback 2003 1.5dci 82cp se invarte pe la 5000euro. deci destul de greu sa-ti gasesti in suma specificata de tine.
mariuswk
marius300.Vind megane 2 2004 1.4 benzina 145000 km gri ac geamuri electrice fata etc.Pret 5050eu.
marius306
@ mariuswk : multumesc pentru oferta , dar te rog citeste primul post. depaseste cu mult bugetul alocat.

Am rugamintea sa pastram acest topic curat , fara discutii off topic. Stiu foarte bine ca suma oferitaeste destul de mica si ca nu pot cere foarte multe dotari, foarte putini km sau an apropiat de cel actual. Pt cei careinca viseaza cape masina lor din 2003 mai primesc acum 5-6 k euro, ii rog sa arunce un ochi pe site-urile devanzari auto si apoi sa umblel a pret.
marius306
nu vinde nimeni la pret de criza?
vladd1923
chiar imi cer scz ca intervin chiar asa offtopic... dar tu d c nu arunci un ochi si iti iei de acolo?

poate unu care cere 5k stie ca in masina aia a investit multi bani si nu are nici o problema tehnica sau estetica... d c sa o dea la pret de masina adusa din afara si la care in 2 luni iti cade volanu (exagerez)
marius306
up up up
marius306
astept oferte
marius306
ofer plata pe loc
marius306
cumpar renault megane 2 preferabil 1.5 dci varianta hatchback sau sedan. ofer maxim 4200 euro.

contact: 0743744297-Marius sau pe privat

Multumesc
marius306
up up up
marius306
nu vinde nimeni la pret de criza?
marius306
cumpar renault megane 2 preferabil 1.5 dci varianta hatchback sau sedan. ofer maxim 4200 euro.

contact: 0743744297-Marius sau pe privat
marius306
up up up
marius306
cumpar renault megane 2 preferabil 1.5 dci varianta hatchback sau sedan. ofer maxim 4200 euro.

contact: 0743744297-Marius sau pe privat
marius306
oferta valabila
Bacu
http://www.okazii.ro/catalog/38135468/Rena...-km-reali-.html

numai ca e megane 1...
marius306
de megane 1 nu sunt interesat. multumesc pentru oferta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.