Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] set covorase interior Megane (4 buc)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Johnny
le-am primit de la Mos Craciun, le-am tinut in masina 2 saptamani (de ochii mosului) si acum vreau sa le vand. pretul lor in hipermarket este 170lei, eu vreau pe ele fix 110 lei.
tel. 0729466055
dandutulescu
Iti ofer 100lei si le trimiti cu posta romana ,ca cei de la curier imi iau bani multi.Daca esti de acord trimite un PM sa iti trimit adresa.
criv
se potrivesc perfect pe megane?..as fi si eu interesat daca nu te-ai inteles deja cu colegul anterior...
Johnny
pretul este fix 110 lei si transportul il plateste cumparatorul asa cum se face peste tot. se potrivesc perfect pe Megane Estate,aceasta fiind masina pe care o am eu.
Johnny
up
Bacu
sunt pentru megane 1 sau megane 2?
Johnny
megane 2.
ionutzxxx
daca vin pana la pitesti mai lasi un pic la pret? eventual lasa un nr de telefon pe pm sa vorbim! ms
Johnny
numarul de telefon este fix in primul post, dar covorasele s-au vandut. topicul se poate inchide. multumesc.
CataT
QUOTE(Johnny @ 11 Jan 2010, 19:24)
pretul lor in hipermarket este 170lei


Am eu, vin bine mai putin cele de pe spate, aluneca sub scaune la sedan, cred ca merg foarte bine la bicorp.
Apropo, modelul asta de covorase se gasesc la Supermarketul Auchan Pitesti, dar... acum oricum sunt vandute si nu se supara Johnny, sunt la un pret ceva mai mic smile.gif
Johnny
exact de la hipermarketul ala le-am luat si eu si costa fix 170 lei. daca trag o fuga pina acolo si postez o poza sau un filmulet cu presurile si pretul lor la raft platesti tu diferenta dintre 110 lei(pretul cu care le-am vandut eu) si 170 lei(pretul lor in magazin)?
fara suparare smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.