Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] MANSOANE piele naturala schimbator si altele
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4
florinc
Gri. Cat mai apropiat de culoarea originala.
cosmin_cosmin_1
cel mai apropiat gri pe care il am este un gri inchis. mansonul este 37 lei
cornel1986
pentru megane 3 coupe un manson pentru frana de mana negru??cel care il am acum s-a rupt crapat cojit:) dar nu vreau sa mai aiba material in exces ca daia s-a facut in halul ala,cu mai putin material.un pret sa-mi spui si mie si cam cat dureaza?
cosmin_cosmin_1
pentru megane 3 nu am tipare. daca imi trimiti originalul si imi explici unde sa-l fac mai scurt, se poate face. fara sa vad despre ce e vorba, ca si pret ar fi undeva intre 35 si 40 lei.
cosmin_cosmin_1
anunt valabil
cosmin_cosmin_1
valabil anuntul
cosmin_cosmin_1
anunt valabil
cosmin_cosmin_1
valabil
cosmin_cosmin_1
valabil anuntul
Eu4yas
Buna ziua.

Am cateva intrebari. Pentru un megane 2.2 ati putea imbraca acel material textil de pe fetele de usi in piele? Daca da, puteti face o oferta de pret?

Va multumesc.
cosmin_cosmin_1
pretul depinde de suprafata ce urmeaza a fi imbracata, culori, calitatea pielii dorite, etc. din pacate nu stiu cum arata fata de usa de megane 2.2
Eu4yas
V-am atasat o poza. Este vorba de suprafata marcata, culoare bej, pt usile de pe spate ma gandesc ca diferenta de arie nu este foarte mare, deci tot ceva in genul.
Calitatea materialului folosit sa fie buna.


Multumesc.
cosmin_cosmin_1
din pacate piele bej nu am.
vik_nini01
ptr clio 2 ai maciulii?am o poza cum arata...e facuta ptr altceva dar se vede si ea .
cosmin_cosmin_1
de vanzare nu am nuci schimbatoare viteze, doar reconditionez cu piele ce mi se trimite.
vik_nini01
pai din ce am citit pe forum ,la clio daca o scoti nu o mai poti fixa....ai idee,asa e?
cosmin_cosmin_1
din pacate nu stiu cum se scoate, am incercat sa demontez una de clio la fel ca cea din poza dar nu am reusit
cosmin_cosmin_1
valabil anuntul
COSMIN-uau
salut pentru solenza ai facut
cosmin_cosmin_1
am facut si pentru solenza
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.