Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1325 Liberta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mike_mocy
Pentru a doua oara m-am hotarat sa scot Dacia la vanzare dupa ce m-a sluzit timp de 2 ani cu bune si rele. Anuntul suna cam asa:
Dacia 1325 L, cutie manuala 5+1 trepte, ,folie omologata RAR, presuri tip "tavita", ITP efectuat recent, piese schimbate :kit de ambreiaj LUK schimbat reccent,amortizoare spate,baterie Bosh Silver,bielete directie, capete de bara, etrieri, furtunuri frana, placute frana, furtunuri rezervor si pompa benzina, cupla volan, bielete antiruliu, curea alternator, semering palier, ulei motor Castrol GTX 15w40, filtru ulei Mann, filtru aer, lichid frana, fise siliconice Tesla, rulmenti fata, capac delco DODUCO,aprindere electronica cu senzor (fara platina), jiglere Carfil noi, cauciuc spate si multe alte maruntisuri.STARE TEHNICA SI ESTETICA BUNA. MASINA SE POATE VEDEA SI IN BRAILA.Pretul este fix,nu se mai negociaza nimic. Pentru mai multe informatii folositi forumul.
Tel:0767048944
0727372685
YM:mike_mocy@yahoo.com
mike_mocy
up
mike_mocy
valabilll!!!
mike_mocy
valabil....nu sare nimeni cu nicio oferta?
magelan_explorer
QUOTE(mike_mocy @ 30 Jan 2010, 23:35)
valabil....nu sare nimeni cu nicio oferta?
*




cred ca toti s-au blocat la "pretul este fix" !
bafta la vanzare
mike_mocy
ms, cred ca ai dreptate dar masina a mancat cv bani si din aeasta cauza nu mai negociez pt ca sunt mult in pierdere.
valyd11
asa e dacia...nu mai poti scoate banii care iai bagat in ea...daca vrei sa o vinzi si sa nu ramai cu ea baga un pret real....
mike_mocy
dupa parerea mea avand in vedere cate piese s-au schimbat la masina recent si are toate actele valabile nu consider a fi un pret mare...
mike_mocy
up
mike_mocy
up
mike_mocy
up
mike_mocy
in sfarsit s-a vandut...se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.