Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Geamuri Oglinda Renault Laguna 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cosminutzuu92
vand geamuri renault laguna 2....pereche...80 ron..heliomate
AdrianoBoy
sunt noi???sunt cele originale cu zona punctata pe partea soferului..??
cosminutzuu92
nu sunt noi sh dupa masina mea ptr ca sa sprijinit unu de masina si a alunecat si sa prins de oglinda si a rupto pe cea de pe dreapta am fost sa cumpar altele de la dezmembrati si leam luat cu totul...da au si acolo si pe partea cealalta.


te mai intereseaza?


up!
ccezar2004
oglinzi laterale heliomate?... asa ceva as vrea si eu... nici nu stiam ca exista...
cosminutzuu92
sunt ca sa nu reflecte rau lumina de la cel din spate sunt la fel ca cea retrovizoare
AdrianoBoy
pune niste poze daca poti,sunt interesat...de unde esti..?
cosminutzuu92
sunt din bucuresti maine o sa poztez pozele....stau la bloc si nu mai ies pana la garaj...
tu de unde esti?
AdrianoBoy
tot in buc,poate in weekend ne auzim,lasa-mi un pm cu nr tau,si incearca maine sa postezi cateva poze,geamurile sunt incalzite..??mai fuctioneaza incalzirea..??pe ele..??
cosminutzuu92
aaaa nush cand am luat masina nu avea nimik acolo unde se actioneaza geamurile de incalzire...nu stiu.... ia id:cosminutzuu92

22 Jan 2010, 13:39:
up!
AdrianoBoy
ok,eu caut geamuri incalzite,ale mele numai incalzesc,sunt originale,vechi de 9 ani...
cosminutzuu92
up!

22 Jan 2010, 21:31:
inca un up!
pitura catalin
sunt modelul acela de culoare albastrui?
cosminutzuu92
da au o tenta de albastru

22 Jan 2010, 21:53:
Vand si 2 cauciucuri Debica Furio 205/50/16 87v langa Dot scria asa Dot h3wd 2jxr 0506
pitura catalin
pune niste poze poate le iau eu
cosminutzuu92
poze pun maine ptr ca acum nu sunt acasa.

23 Jan 2010, 13:07:
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.