Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Morar si Buzdugan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2
Marty
Ia sa va vad, ca dincolo se vorbea despre altceva.
argon
bleah! de cand m-am prins ca farsele lui Buzdugan sunt regizate dintotdeauna..asta fu acum 2-3 ani.
zax
down.gif
Buzdugan cel putin e super nesuferit de cand a intrat in divertis...
TheFastOne
Nu-s nemaipomeniti, dar toate celelalte matinaluri sunt de kko wink.gif
baranga
....cu tilifonu aista ma tiliportiez in pu excl.gif a calului...
2 gao...i wink.gif
C a t a l i n
Craioveanu rulles!
Marty
QUOTE(TheFastOne @ 22 Jan 2010, 11:28)
Nu-s nemaipomeniti, dar toate celelalte matinaluri sunt de kko wink.gif
*

Says who?
TheFastOne
Ah, ma scuzati. E buna bruneta de la razvan si dani. Cum o cheama.........
ageana
QUOTE(TheFastOne @ 22 Jan 2010, 12:28)
Nu-s nemaipomeniti, dar toate celelalte matinaluri sunt de kko wink.gif
*



Ai ascultat vreodata matinalul de la Guerrilla? Incearca wink.gif
GoGu
Io ascult dimineata in drum spre giob matinalu' lu' Guerilla, cu Dobro si Craioveanu, mi se par cei mai OK. Insa calca si astia prin strachini destul de des, ieri dimineata chiar m-am enervat, era o discutie despre salariile din RO si bagau niste dume demne de strungarii nea Costel si nea Gigel din fata blocului... Formatori de opinie my ass.
Ov
eu ma limitez la ascultat muzica in masina, nu suport sa-mi vorbeasca 2 dobitoci in creier. Oricum, dupa parerea mea, toate emisiunile care includ "farse" sunt absolut jenante.

Sa nu mai zic de radio Zu, in general. Daca ei dau premii platirea datoriilor la intretinere, va dati seama ce target au smile.gif
TheFastOne
QUOTE(ageana @ 22 Jan 2010, 11:35)
Ai ascultat vreodata matinalul de la Guerrilla? Incearca  wink.gif
*


Nu se prinde guerilla la Brasov din pacate sad.gif Mai e dobro la matinal ? smile.gif
IRONICK
Facem un topic si despre razvan si dani? Nici aia nu imi plac. La fel de rasuflati ca si astia.
Ov
nici mie nu-mi plac, in schimb aia e buna cu draci biggrin.gif
b76bgaarh
da dar macar acolo o vezi pe crudu... mai conteaza ce zic aia...
tkx
buna cu draci... ati vazut ce picioare are? pleaca frumos de sus, dar se termina ca niste andrele
slider2
QUOTE(Ov @ 22 Jan 2010, 11:43)
eu ma limitez la ascultat muzica in masina, nu suport sa-mi vorbeasca 2 dobitoci in creier.
*



idem, plus ca pe cd-uri/memory stick/usb pot sa-mi pun ce muzica vreau eu, la radio mi s-a intamplat ca din vreo 7 posturi nici unul sa nu difuzeze o melodie pe care s-o agreez.

QUOTE(Ov @ 22 Jan 2010, 11:48)
nici mie nu-mi plac, in schimb aia e buna cu draci biggrin.gif
*



crudu nu mi se pare asa buna. in primul rand e siliconata, prefer natural chiar daca sunt mai mici, are niste picioare strambe, zici ca e data cu grund, are o voce urata pentru o femeie, pe scurt e asa mahalagoaica parca, n-are finetea unei femei.
b76bgaarh
oauuu.... unde e vulpea...pardon strugurii....
slider2
eu vb serios, voi credeti ce vreti...
axabrt
important e chestia cu regizatu,,,va dati seama ca farsele astea daca erau pe bune si oamenii suferinzi de inima...am vazut la teve oameni care dupa o tamponare usoara au murit de inima...deci, clar sunt aranjate. Eventual le da si niste bani

Eminisunle alea "sa te prezint parintilor, cu babalic patron +vitamina in rol principal, sunt pe bune ?

Altfel muierile de pe la Tv nu sunt cu nimic mai deosebite decat ce putem vedea destul de des pe strada, habar n-aveti ce face o tona de make-up si niste camere de filmat profi...barem curbele de pe strada arata asa, fiindca cheltuie banii nu stiu carui cocalar...nu banii platitorului de cablu Tv...aaa puteti vedea fara numar si mai bune daca mergeti in cluburi, poate stiti voi mai bine, ca eu n-am mai fost in club de multicel (imi mananca Opelu tot salariu..., imi mai ramane de o felie de parizer si un iaurt...) wub.gif
slider2
eh cum naiba sa fie pe bune toate rahaturile alea de emisiuni?!?!
Markos
Io de fo 2 ani n'am mai umblat la radioul din masina, e setat pe radio romantic biggrin.gif Zero reclame, zero stiri, zero idioti.
Marty
zero muzica
Markos
acu depinde si de gusturi, nu'i chiar zero muzica. io's mai calm din fire, nu nervos si suparat ca tine wink.gif
b76bgaarh
grecule...da nu vandusi masina?
TheFastOne
QUOTE(Marty @ 22 Jan 2010, 13:04)
zero muzica
*


Nu pot sa nu fiu de acord cu tine. blink.gif
FLP
&feature=related


De pe vremea cand retardatii erau la radio21


Marty
Inteligenta a la morar: "Ascultati radioul ca sa vedeti despre ce e vorba!"
eXtenSion
Doar că e cam corectă formularea: tongue.gif

4) A fi martor la un eveniment. ~ multe în viață. 5) A-și da seama; a pricepe.
b-73-zdv
parerea mea: rahat cu apa rece
CGB
morar are o mare doza de ingamfare. buzdugan se vrea amuzant, da' nu-i iese.
mademoiselle crudu are capu' mare si are gusa. plus picioarele de la ghenunchi in jos is ca doo scobitori. si sa nu uit de plasticu' din tate. asta nu inseamna ca as refuza un scuturat de oo in ea.
Merced
Io n-am treaba cu astia doi, din cand in cand mai ascult la ProFM matinalul lor, "Alarma". Desi nici asta nu e grozav, parca e muzica mai ok, de exemplu.
Victoras2001
QUOTE(Markos @ 22 Jan 2010, 13:04)
Io de fo 2 ani n'am mai umblat la radioul din masina, e setat pe radio romantic  biggrin.gif  Zero reclame, zero stiri, zero idioti.
*


Toata ziua de ieri am butonat sa gasesc postu asta si oha. Bine ca mi-am amintit sa vad pe cat e. biggrin.gif

Merced
In caz ca mai aveai dubii ca exista chestii pe care le ai in comun cu Borcea. blush.gif
tribunul
Eu de ceva vreme ascult un singur post de radio, national fm.
Merced
Bei si un kil de Frutti Fresh? 04.gif
Victoras2001
Tot cautand am dat de trinitas. Pana a inceput una sa bata campii, era chiar muzica misto. Am crezut ca am gasit romanticu'. radmasa.gif
eXtenSion
radmasa.gif coffee_spitsk.gif
OAP
Trebuia sa amintiti voi iar de papagalii aia. tongue.gif ....radioul din masina e setat cea mai mare parte a timpului pe Magic FM, iar butoanele alaturate sunt pentru Romantic, BBC wub.gif ...de astea. Media romaneasca este suprasaturata de prost gust si cultura de buruieni...aseara de exemplu stirile antenelor si nu numai au prezentat "despre" divortu` lu` iri, a lu` pepe, apoi au dat-o pe bercea mondialul si ceva despre focuri de arma pe nu stiu unde...intampplator sau nu cea mai mare concentrare de papagali este la Antene...da toti au senzatie ca fac umor de buna calitate...da cred ca totusi asculatorii fac legea, si daca ei asta vor asta primesc
bucatzel
Nu votez, ca n-am ce. mi se rupe de oricare.

In masina nu se asculta radio daca sunt eu la volan.
b76bgaarh
sa inteleg ca in dacie nu ai cas, iar pe honda nu pui mana? radmasa.gif
bucatzel
Veeeery funny tongue.gif

In dacie (desi sta parcata in curtea soacrei de cand am pleznit-o ) am mp3 player. fir-ar, acu' mi-am adus aminte unde-mi este stick-ul biggrin.gif . Radioul a fost reglat o singura data, de test, sa vad ca merge.

In Honda, exista un teanc de cd-uri cu mp3-uri (ale mele) + un teanc de cd-uri audio (ale nevestei).
zanzie
In general ascult muzica mea.
Cand se intampla sa comut pe radio, ascult numai RockFM.
ady77
QUOTE(zanzie @ 4 Mar 2011, 10:51)
In general ascult muzica mea.
*


Esti muzician? tongue.gif
MagisterLudi
QUOTE
Io n-am treaba cu astia doi, din cand in cand mai ascult la ProFM matinalul lor, "Alarma".


Chiar eram curios daca daca astia doi, aka Sara si Nicolai, se aud mai bine decat se vad. unsure.gif Dimineata ii baga in direct la PRO TV vreo cateva minute si am fost socat sa la vad mufele. Parca sunt din alte carti fiecare (si nici una de pe planeta asta). Cel putin Nicolai ala, spune o gluma, rade singur si dupa aia face o pauza ca si cand ar astepta hohotul de ras care, evident, nu apare!

Cat despre Morar si Buzdugan , intr-o vreme imi placeau dar ca mai tot restul, dupa o perioada au incetat sa mai fie funny, sau ma rog, sa mai para.

Deci nu votez ca nu exista varianta de mijloc. Trebuie ori sa-i scuip ori sa-i pup in popou si pe mine ma lasa rece . sleep.gif

Nu mai ascult radio in masina, am alergie la reclame!
zanzie
QUOTE(ady77 @ 4 Mar 2011, 12:17)
Esti muzician? tongue.gif
*


Nu. sad.gif Io-s gropar.
Markos
QUOTE(Victoras2001 @ 4 Mar 2011, 09:21)
Toata ziua de ieri am butonat sa gasesc postu asta si oha. Bine ca mi-am amintit sa vad pe cat e.  biggrin.gif
*


Intre timp m-am mutat pe Rock FM tongue.gif
b-73-zdv
un chestionar despre circotasi ar interesant. nu a amintit nimeni de ei,chiar nu-i mai asculta lumea?
tribunul
Eu nu-i mai ascult, si nici nu ma mai uit.
george_scala_2004
...da' cine sint respectivii de ati umplut citeva pagini ? ce romane au scris, filme sau piese de teatru au regizat de merita atita energie consumata ??? blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.