Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Inchidere Centralizata cu telecomanda
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
GTX
Vand Inchidere centralizata cu telecomanda noua ,inchiderea am cumaparat-o din magazin iar cand sa o montez am constatat ca masina mea era dotata cu inchidere din fabrica dar nu mergea ,intr-un final am facut-o si am ramas cu cea cumparata.Este nefolosita ,nu a fost montata pe masina niciodata ,contine tot kitul de montaj adica : 2 telecomenzi ,1 actuatoar cu 5 fire
,3 actuatoare cu 2fire Voltaj: DC 12V Tije si suporti de prindere Unitate centrala de comanda .Este la cutie,rog seriozitate ,accept si schimburi cu diverse din localitate.

Pretul este 100 ron si platesc transportul posta romana,sau daca se plateste in avans trimit prin curier rapid. 0768561571
addex
salut , ce model/marca este inchiderea ?
GTX
Venom este marca..megadrive
GTX
up
GTX
up 85 lei ,bani in avans trimit posta romana.
GTX
up
GTX
up 80 de lei
GTX
up
GTX
up
alex1988
Ofer 60 lei transport inclus prin posta. O zi buna !
GTX
QUOTE(alex1988 @ 9 Feb 2010, 02:22)
Ofer 60 lei transport inclus prin posta. O zi buna !
*



Nu multumesc
alex1988
Oferta mea ramane valabila am vorbit si pe alt forum 70 lei. In magazin o alarma cu inchidere este 100 lei. Eu nu vreu si alarma plus ca e mai greu de montat si alarma si inchiderea de asta optez doar pentru inchidere
GTX
up
GTX
up
GTX
up
GTX
up
bodyX_asu
paket megadrive alarma+inchidere centralizata= 74 lei la Carrefour

P.s: MegaDrive este bradul celor de la firma CONEX IASI, deci...calitatea e la joasa altitudine:|
kalyyyyyy
Eu am acest model de inchidere centralizata de aprox 1 an montata pe masina. Calitatea nu o fi cine-stie-ce dar functioneaza fara probleme de atunci , inclusiv pe gerurile din iarna ce a trecut. Singurul neajuns ar fi distanta de la care telecomanda actioneaza inchiderea, uneori merge si de la 15 metrii alteori decat de la vreo 5, dar e posibil ca montajul sa fie problema...La telecomanda capacul acela de acopera butoanele se uzeaza si dupa aceea se misca prea usor.

Up pentru vanzator.
GTX
multumesc pt comentariile si bune si rele ,eu am dat 120 ron pe ea ,din pacate nu mam putut folosi de ea, cine o vrea pretul este 85 lei transport gratis posta romana ,up
GTX
up
GTX
sa dat se poate inchide
bac.
am luat-o eu icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.