Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] VAND 4 jante magneziu originale renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
send2cristea
Vand/schimb 4 jante magneziu 4prezoane renault cu cauciucuri pe 205/50/16 + una tabla pe un set jante tabla+cauciucuri logan sau renault pe 15 + o diferenta.
Safrane95
care este pretul jantelor si exista cumva defecte?
Ryk
cat vrei pe ele? vad ca esti din ploiesti, ca si mine.
send2cristea
Salut, deci jantele din cate am vazut eu la ele sunt in stare f buna. Intrucat abia am luat masina de o saptamana nu stiu daca au fost indreptate, etc am sa verific maine si am sa revin cu detalii. Ele arata super. Pretul lor fara alte jante cu cauciucuri de tabla la schimb este de 300 Eu. Cu alte jante la schimb de tabla cu cauciucuri, pretul este de 150 Eu. id mess send2cristea tel 0764446492

<span class='edit'>24 Jan 2010, 02:03:</span>
Eu inca nu pot da PM-uri pt ca sunt nou. Cate postari tre sa am ca sa pot da PM?

<span class='edit'>24 Jan 2010, 10:02:</span>
gata desi este doar 9 dimineata am reusit sa inspectez jantele mai in amanunt. Janta pe care am fotografiat-o in afara de faptul ca este cam f murdara este si cea mai urata ditre toate. are cateva mici zgarieturi pe marginea aceea mica exterioara de la parcari prob. In rest celelalte jante sunt absolut impecabile. Si nici asta nu e rea deloc. In fine deci per total jantele super. daca tot esti din Ploiesti RYK poti sa vi sa le vezi si tu sa te convingi. Uite mai atasez si o alta poza cu aceiasi janta mai cutrata. Salve tuturor.

PS. in afara de faptul ca am nevoie de bani (motivul nr. 1) wacko.gif cei de la RAR atunci cand au insris masina in circulatie au scris in talon la mentiuni, jante doar pe 15" cu toate ca masina a venit cu jantele astea pe 16" din fabrica wink.gif si au mai sris si Kw mai putini sad.gif si tre sa mentionez eu mereu la mag de piese sa nu-mi dea alte piese. Deci eu daca sunt oprit si depistat cu jantele astea imi iau astia talonul ph34r.gif . Dar ma rog pt ca tot vreau sa le dau nu mai merg sa le omologhez cool.gif . Asta a fost ca fapt divers. Sper sa nu fiu atentionat de admin blush.gif . Ciao guys
ionutt daniel
Ofer 5 jante/15 + anvelope vara (2 Dunlop folosite circa 15mii km si 3 michelin energy lolosite cam 40000) pe rotile tale.Sunt cele din poza, capace mai am doar la 2. Asta daca poti veni sa le vizualizam intr-un punct comun in Bucuresti sau apropiere. Nu dau diferenta. 0726710853
send2cristea
Esti foarte amabil dar nu multumesc.
Azi am reusit sa fac rost de un manual in engleza si am inteles si eu unde are senzorii pt controlul presiunii. Sunt in fiecare roata, in valve si am realizat ca trebuie sa le pastrez ca in cazul in care le schimb o sa ramana aprins senzorul din bord aprins continuu.
Va rog sincer sa ma scuzati si sa consideram topicul INCHIS.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.