Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Anvelope din Germania la numai 40 lei / buc
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
trade2010
Vand din stoc, sau aduc pe comanda din Germania, orice model de anvelopa SECOND-HAND. Optional pot aduce inclusiv cu janta. Anvelopele au un sant de minim 5 mm. Stocuri noi la fiecare 3 saptamani.

----------------------------------------------------------------------

Anvelope autoturisme:


Pret : 1 anvelopa : 40 ron

Pret : 4 anvelope : 150 ron

Pret : 1 anvelopa + 1 janta : 65 ron

Pret : 4 anvelope + 4 jante : 250 ron



----------------------------------------------------------------------

Anvelope AutoUtilitare 3,5t:


Pret Anvelope Cargo : 1 buc : 75 ron

Pret Anvelope Cargo : 4 buc : 290 ron

Pret Anvelope Cargo + Janta : 1 buc : 100 ron

Pret Anvelope Cargo + Janta : 4 buc : 390 ron

----------------------------------------------------------------------

Pentru cantitati mai mari, pretul este negociabil. Pentru detalii de orice fel, va rog sa apelati cu incredere. Ve-ti primi raspuns in aceasi zi!



id de mess: dragos_for_you
tel Orange : 0755.80.37.23
NYCKO22
din ce oras esti?
Marius-Viorel
Vreau 4 buc.205/60/15 dar sa fie acelasi profil.
dizzy
Vreo roata de rezerva ingusta ai?
Bogyciu
175/55/15? Preferabil Continental... Completeaza locatia la profil...
Vladd
185/55/15 vreau 4 bucati !
marius2606
vreau si eu 2 de iarna 175/70/14.de unde esti?
marcykone
175/70/13-4 buc
adrian 24
2 bucati michelin pilot premacy 205/60 r16 pt pejo la cat aduci?Daca ar fi noi ar fi si mai bine.Numai sa fie un pret bun.Daca gasesti vreo rezerva sau din-alea.M-ar interesa 2 bucati si noi daca ar fi.Astept raspuns.
adytiby
[attachmentid=1627586784] salut..............vreau si eu un set de 4 anvelope cu dim 225/45 R17 SAU 215/50 R17 cu profil de vreo 5 mm-6mm model de ploaie cu santuri nu racing si o anvelopa Dunlop sp sport 9090 indice viteza 91Y in v racing [mai am o anvelopa in stare buna] cum e in poza pe dim 225/45 R17 toate de vara si desigur in stare buna de rulare fara taieturi ........ mersi si astept raspunsul si un pret
trade2010
In primul rand vreau sa imi cer scuze daca incalc vreo regula a forumului.
In continuare voi raspunde la fiecare intrebare :

1 : (NYCKO22)
Sunt din Cluj Napoca.

2. : (Marius-Viorel)

Pentru a comanda, trebuie sa imi oferiti mai multe detalii :
- nr de tel pt a va contacta in momentul in care le-am gasit
- tip vara/iarna
- daca acceptati modele diferite, adica 2 pe fata de un fel si 2 pe spate de alt fel

3. : (dizzy)

Nu am pe stoc, insa pot incerca sa aduc. Te referi la cele de maxim 50/80 km/h nu ?
Pret pt anvelopa + janta : 40 de lei
La fel, am nevoie de un nr de tel.

4. : (Bogyciu)

Stoc epuizat, insa pot aduce nu e problema.Nu garantez ca pot gasi Continental. Pret: 150 de lei / set. La fel, am nevoie de detalii : nr de tel, vara/iarna.
In cazul in care doresti sa ti le aduc in tulcea, trebuie sa platesti transport pe ruta bucuresti-tulcea. Mai exact sunt 560 km dus-intors. Consum de 7% diesel, rezulta suma de aprox 150 de lei. Daca ai variante mai ieftine, nu e nici o problema.

5. (Vladd)
Stoc epuizat. Aduc daca doresti in urmatoarea cursa. Am nevoie de aceleasi detalii : nr de tel, si vara/iarna....
Mai am comenzi pe Resita, deci inseamna ca o sa ai un cost de transport mai mic. Cel putin pe jumatate. Oricum, ca sa iti faci o idee : sunt aprox 600 de km, adica motorina de aprox 170 de lei.

4. : (marius2606)
Nu am. Pot incerca sa aduc in urmatoarea cursa. Am nevoie de un nr de tel de la tine.

5. : (marcykone)
Nu am. La fel, iti pot aduce in urmatoarea cursa. Am nevoie de detalii : iarna/vara, nr de tel

6. : (adrian 24)
Sa vad ce pot face. Am nevoie de un nr de tel. Cand ajung, iti dau un sms si iti spun daca am gasit si la ce pret.

7.: (adytiby)
Cele 4 anvelope le rezolv. Pt bucata de Dunlop, te voi anunta cand ajung, si iti voi spune. Deci am nevoie de un nr de tel.

Va multumesc tuturor,

gotty
s a inventat curieratul rapid! wink.gif
edug
salut.Ma intereseaza si pe mine 4 cauciucuri de iarna dimensiunea 185/60 R15.Ce marci ai avea si cat ma costa?Ce an de fabricatie sunt anvelopele?Sunt din Bucuresti.Multumesc anticipat
ydaniel
ceva anvelope off road pt 235/75/15 C?
frankcadillac
Salut! Ce ai pe stoc de iarna 185/65/R15?
trade2010
Pt ca vad ca exista interes, ma vad nevoit sa detaliez cateva lucruri :

Stocul a fost epuizat complet, insa puteti lasa comenzile d-vs.

1. Urmatoarea cursa va fi aprox. pe data de 10 feb. Ma voi intoarce, in jurul datei de 15 feb. Cursele se fac aproximativ o data la 2-3 saptamani.

2. Cand ajung in Germania, ve-ti primi fiecare in parte un Sms, prin care va voi anunta daca am gasit sau nu ce ati comandat, si eventual la ce pret, si in ce stare. De aceea am nevoie de nr de telefon. In caz contrar, voi ignora comanda.

4. Daca doriti sa va aduc anvelopele la usa, trebuie sa imi spuneti de la bun inceput pt a va spune si costurile de transport.
Un calcul simplu este : consum de 7 % diesel, si 4 lei / litru de motorina.

5. Anvelopele sunt second-hand, Nu resapate. Santul are o adancime de minim 5 mm.

6. Daca doriti modele cu protectie pt janta, trebuie sa specificati, si va voi spune pretul pt fiecare dimensiune in parte.
adrian 24
Ai pm de la mine.
sonykel
175 r14 cargo , aduci , profil de iarna sau mixt??? iti dau pe PM numaru de tel?
edug
Ai Pm si astept raspuns.
trade2010
Raspunsuri :

1. : (edug)
Pret : 150 lei / set . Marci : destul de variate...bridgestone, sava, michelin, pirelli, firestone, etc... nu e o regula ..dupa cum gasesc.
Daca vrei o marca anume, pot incerca sa gasesc.
An fabricatie : 2008 cel mai probabil
Te rog ofera detaliile cerute : nr de tel, in cazul in care vrei sa comanzi

2. : (ydaniel)
Pret : peste 200 lei / set . Nu prea am adus. Iti pot da sms cu ce gasesc acolo si te hotarasti.

3. : (frankcadillac)

Stoc epuizat. Voi aduce in urmatoarea cursa.

4. : (sonykel)

Da, pot aduce. In privinta profilului, nu stiu ce o sa gasesc.
Pret : 290 lei / set.

Va multumesc
alexandruadi
un set de anvelope 195/65r15 cu tot cu jante pentru un megan 1.5dci (jantele ar trebui sa fie 6.5j r15 et 45 si sa fie de megan ca sa fiu sigur ca se potrivesc ca am discurile mari de 280mm) ai? un pret?
si un pret pentru 205/55r16 cu tot cu jante pentru aceeasi masina (jantele ar tr sa fie 6.5j r16 et 49) un pret?
cu anvelope de iarna (in functie de raspuns ce e mai usor de gasit si mai bun ma hotarasc) astept un raspuns
edug
Am trimis PM cu numarul meu de telefon...Astept un sms cand aduci un nou transport...(ma intereseaza 2 cauciucuri cu tot cu janta pe 15 si doua fara janta)
SINOK
poti sa-mi dai un raspuns?ti-am trimis un PM
marcykone
Ai pm
sonykel
pai atunci vreau si eu 4 la fel de iarna sau mixt ce gasesti... sau macar 2 cu 2pereche sa fie.
trade2010
Va salut,

Imi cer scuze, dar fiind nou pe forum, nu am dreptul de a da reply la PM. Pot sa va spun ca am trecut in agenda ce doreste fiecare.

Cu stima,
madkat
ma intereseaza o pereche de gume de iarna dimensiunea 185/65/15. Exclus Continental.
Problema e ca esti destul de departe si curierul ajunga sa coste cat gumele...
CyberC
Salut,

Poti sa aduci si un set de jante aliaj originale de Renault Megane cu tot cu cauciucuri bune, la ce pret?

Multumesc
alexandruadi
Ti-am dat pm cu comanda si cu nr de telefon. cum am spus si in pm dc nu gasesti de 15 sunt ok si cele de 16 dar as prefera mai mult 15. astept un raspuns cu transportul aici.
SINOK
cred ca nu ai primit PM de la mine ,as vrea si eu 4 cauciucuri de iarna 195/65R15 poate sa fie si perechi doua si doua tel 0723 924 932 si ar m-ai fi 4 jante 205/55R16 pt laguna2 5 prezoane
selcosmin
m-ar interesa urmatoarele:
- 4 jante R16
- 4 cauciucuri de iarna 205/55 sau 50 /R16
BAB
Cum ti-am scris si in PM, ai putea cu un transport sa rezolvi mai multi constanteni, simultan, astfel am iesi si noi mai ieftin. Sper ca cel putin Sonykel nu are nimic "potrivnic".
Marius-Viorel
Salut. 4buc 205/60/15 Tel.0722 66 57 92 Cu transportul cum facem?

28 Jan 2010, 01:52:
Salut 4 buc 205/60/15 de iarna.Tel.0722 66 57 92

28 Jan 2010, 02:24:
4 buc.de iarna 205/60/15 tel 0722 66 57 92

28 Jan 2010, 02:27:
4 buc iarna 205/60/15 tel.0722 66 57 92
SINOK
poti sa-mi dai un raspuns ? ti-am lasat si un nr de tel,citeste la pagina 1
sonykel
bab da nu am nimic impotrvia.

dar sa stiu daca imi aduce , sau imi continui cautarile???
iti dau si numarul meu pe PM???

trade2010
Va salut,

Imi cer scuze ca am raspuns asa de greu ... dar nu am internet peste tot pe unde ma duc....

In privinta celor din Constanta : am comenzi pe Bucuresti , Mangalia, Constanta, si de pe alte forumuri ... rezulta ca voi veni in Constanta 100%.

Voi veni din Germania, cu marfa noua, pe data de 15 feb ...asta inseamna ca pana pe data de 19 voi fi in Constanta. Oricum atunci cand sosesc o sa anunt in ce zi anume o sa trec prin orasul respectiv... si la ce interval de ore ( nu o sa stau mai mult de 3 ore in oras...).

Cu majoritatea oricum deja am discutat lucrurile acestea pe messenger.

Cu stima,
marcykone
Sefu....ti-am dat pm cu o comanda ..s-a receptionat?
mandatar
Salutare,

ma intereseaza 3 buc. Continental Premium Contact 205/55/16
Cand le poti aduce si la ce bani?

Merci!
YD: ilieadr
pustiu_1st@yahoo.com
Sal ma intereseaza si pe mine 2 cauciucuri all season 175/65/r14 cat ma costa??
Ai idee cat ma costa transportu pana in bucuresti?
aditã
vreau si eu 2 buc nokian wr de iarna 185/65/r15
da-mi add ca sa stabilim cum facem - adrianvarjan@yahoo.com smile.gif
pustiu_1st@yahoo.com
helooooou
trade2010
Salut.

Rsp : pustiu_1st@yahoo.com

Te costa 90 de lei ( 2 anvelope + transport ) si ti le aduc la usa.

Cu stima,
Tribunul1984
Salut daca poti 4 cauciucuri de vara 205/55 sau 50 /R16.
0765062720
buzasparta
am intrebat si eu de un pret la jante- din tabla -de megane 2 pe 15.
pustiu_1st@yahoo.com
QUOTE(trade2010 @ 5 Feb 2010, 16:48)
Salut.

Rsp : pustiu_1st@yahoo.com

Te costa 90 de lei ( 2 anvelope + transport ) si ti le aduc la usa.

Cu stima,
*




si daca vreau ce ai mai bun la scond hand? cat ma costa? cat timp dureaza?
aditza26
Salut.

Ma intereseaza daca poti aduce roata de rezerva subtire (din aceea cu viteza limitata) R14 si la ce pret.

Multumesc.
the fast and furious

Ti-am dat un pm zilele astea cu o comanda. Astept si eu un raspuns ceva. Se poate / nu se poate ?
gabize
Ai PM
edug
Salut.Am incercat sa te sun sa te intreb daca ai ajuns in tara.Am comandat si eu 4 cauciucuri de iarna si am vb la tel pentru confirmare si alte amanunte (ca stiu ca aduci numai la comanda).In Bucuresti cand ajungi?Multumesc anticipat 0745910522 nr meu de tel sau 0728600388
pustiu_1st@yahoo.com
trade 2010 imi poti da un pm cu nr tau de telefon
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.