Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ochelari solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Diverse - Dacia Solenza
lol
are cineva idee unde gasesc ochelarii aceia unde se prin farurile , unde se inchide capota etc. ... ?
Paul Gabriel
la bursa?
GeorDanny
QUOTE(lol @ 24 Jan 2010, 07:41)
are cineva idee unde gasesc ochelarii aceia unde se prin farurile , unde se inchide capota etc. ... ?
*


La magazinele cu profil auto , reprezentanta , bursa , dezmembrarii ....... ai incercat ?
Iulikk
Ce-s aia? biggrin.gif
ostilu84
Cred ca omul a avut un accident și popular la traversa superioara radiator se spune și ochelari, ca forma aduce puțin cu ochelarii. Eu am dat în Mioveni în decembrie 2008 vreo 60 lei. Nu mai știu cât o fi acum, dar nu cred ca este prea scumpa. Atașez și două poze cu ansamblul și codul lui.
Iulikk
O poza (2 in cazul de fata tongue.gif ) face cat o mie de cuvinte. Multumesc de lamuriri tongue.gif
solenzaxjg
Eu cred mai tare ca ii trebuie dinaceia din fibra de carbon sau sticla care se lipesc peste faruri ca si pleoapele cum are un coleg de pe forum pe solenza aia rosie nu imi vine numele acuma EUGEN nustiu cum il cheama cred ca Iulikk il stie .
lol
dap intradevar am avut un accident !mi`a taiat fata un bmw 320i ...si l`am busit in spate de l`am facut varza:))o vechitura de bmw din 1900Toamna

@ am sunat pana si la uzina si mi-au spus ca in 3-4luni !:| de restu am gasit toata fata! care ma poate ajuta!:) ...

eu sunt din braila ...si am cautat in braila-buzau si galati de am innebunit :| ...toate dezmembraile care aveau solenza era busite in fata!. ..si la magazine in galati mi s-a zis la kteva magazine k a avut ...si ei comanda tot la uzina fac!:|....innebunesc fara solenztzik mea:X ...

HELP ME !!!!!!!!!!!!
lol
damn boys::X:X:X ...azi am gasit ochelari la un magazinas in braila:| ..doar ce adusese marfa printre care si 2traverse... am dat 1mil si in curand imi fac masina !

cat de cei care zic k solenza nu sunt rezistente "shootyourself":))

solenza sunt cele mai rezistente si cele mai reusite din toate daciile!
bft si thx all!

scz de doblu post!:)
solenzaxjg
Is de acord cu tine ca rezista ff bine am vazut chiar acuma cateva zile o intrat unul cu ea la 100km/k intr-o casa numa fata si radiatorul sau facut praf restul intact si el nu o patit nimic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.