Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] set 2 becuri philips h7 x-treme power
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Yochanna
dupa cum spune si titlul :
2 becuri philips H7 e-xtreme power sigilate, cumparate din magazin, dar intre timp am primit 2 seturi kit h7.
pret : 80 ron ( in magazin am luat cu 64 unul).

cei interesati pot lasa mesaj aici sau telefon 0725673532.
preferabil schimbul sa se intample in Bucuresti.

Multumesc.




25 Jan 2010, 13:34:
UP
anjelian
H7 -e inseamna ca nu merg pe faruri cu lupa? stiam ca pentru faruri cu lupa trebuie sa aiba un S..
Yochanna
salut.
am auzit si eu ca pt far cu lupa ar fi becurile tip H7s . parerile sunt impartite, cum ca ar suporta si h7. da-i un google search.
numai bine
alexxutzu
Merg si pe cele cu lupa si pe cele fara lupa, am avut eu pe masina cu lupa si pe masina care nu avea lupa. Sunt oarecum universale mai ales gama asta de la philips.

p.s. foarte bun pretul, recomand!
Yochanna
merci alexxutzu
adrian 24
Depinde de ce soclu are masina.Eu am cu lupa si imi trebuie h1.Pe faza scurta.Eu am h7 pe lunga....Daca te hotarasti sa mai lasi din pret,poate le iau eu si le pun pe faza lunga...Tine cont ca tre sa platesc si posta pana in Oradea.Putem discuta pe pm sau am id mess la profil.Eu am ceva imitatie de culoare xenon 4650 grade culoarea temperaturii.Deci e cam la ghici cu cresterea luminozitatii.Si eu am dat cu ceva mai putin pe un bec.Numai bine.
alexxutzu
crede-ma ca nu mergi la ghici, eu am si pe faza lunga si pe scurta si am mai convins pe cineva de pe forum ca lumineaza ff bine si ca merita banii.daca nu ai xenon sunt perfecte, crede-ma.
Iulikk
Subscriu la cele zise alexxutzu. Eu am H4, acelasi model. Merita si ultimul banut, nici scumpe nu-s.
Yochanna
nu prea am cum sa las la pret... e ca si cum as da doua la pret de unul.... sorry
cbarboi
salut!
iti ofer 70 ron!
daca esti interesat 0721026385
barboi ciprian
numai bine!
anjelian
Le iau eu! le mai ai?
Yochanna
salut, da, mai sunt. poti suna la nr de tel de mai sus sau pm .
lvg
Daca mai sunt, le iau eu (cu expediere si plata ramburs la Cluj).
0744612175
Multumesc
Yochanna
buna, am dat un set in seara asta.
initial aveam 4 becuri si vroiam sa pastrez 2 pentru mine, dar o sa le dau si pe astea. Maine ar trebui sa le ia cineva din bucuresti. Daca pica, te contactez.

Numai bine !
Yochanna
! Vandut !
Multumesc, se poate inchide .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.