Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT clio simbol 2003 - avariat
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dacicul
vand renault clio symbol 2003, 80000 km reali, itp pana in oct 2011,
avariat( usi infundate, plafon infundat, aripi sparte), geamuri lipsa (parbriz, laterale fata si stanga spate).
masina a fost rasturnata, usor, nu e descentrata. toate actele la zi proprietar.
partea de motor, directie, suspensii functioneaza impecabil.
pret 3000 euro usor negociabil.
contact alix252002@yahoo.com sau 0740095519
masina este la brasov, dar poate fi transportata pe roti, fara tractare. usor de reparat.


25 Jan 2010, 16:28:
up
DanCVA
Up-ul nu se da mai repede de 24 de ore. Risti o sanctiune pentru asta.
Vladd
baga cateva poze...ce motorizare are ?
dacicul
am citit ca odata la 24 ore smile.gif se pare ca am interpretat gresit. sorry smile.gif

25 Jan 2010, 17:39:
din pacate nu am acum poze, ca e in service masina. are motorizare de 1.4 pe benzina.
cum am zis, e lovita doar usi infundate si plafon, aripile fata s-au spart ca-s de plastic.


25 Jan 2010, 19:32:
SAU SCHIMB CU AUTOTURISM DIVERSE MODELE + - DIFERENTA

26 Jan 2010, 16:16:
inca e valabil smile.gif
dacicul
up
mihai8509
Pret: An Fabricatie: 2003 Carburant: Motorina
Rulaj: 99,000 km Capacitate: 1,500 cmc Putere: 66 CP
Locatie:CONSTANTA Inmatriculata RO
Dotari:
CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE FATA; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 2 AIRBAGURI; AER CONDITIONAT; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA;
PROPIETAR,ITP VALABIL 2012,
Pretul afisat este cel de vanzare (inclusiv TVA daca se emite factura)

anuntul este luat de pe autovit si sunt multe alte exemple la pretul asta nelovite. asa ca mai redu pretu.
dacicul
probabil ai dreptate smile.gif
insa la banii astia nu merita data, deja am bagat-o in service, si cu 500 euro e buna de drum. normal mai trebuie si vopsita, dar deh, mai poate astepta.
merci oricum de feed back
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.