Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT LAGUNA II - 2006 - 17.000 km
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Florin_A4
RENAULT LAGUNA II 1,6 benzina, 115 cai, culoare Blue-Navi, achizitionata de noua de la Serus, an 2006 (modelul cu facelift), inscrisa 03/2007, Euro 4; cutie manuala 5+1; 4 geamuri electrice ; oglinzi electrice incalzite heliomate; 8 airbaguri; climatronic; pachet drumuri grele, computer bord; inchidere centralizata; alarma; POSIBILITATE LEASING; radio cd + comenzi volan, carte service, ambele cartele, etc.

Masina a fost achizitionata in martie 2007, de noua, de la Serus. In prezent are 17.000 km efectuati, reviziile facute la timp, etc. Urmeaza revizia in martie 2010. A fost condusa de o singura persoana, niciodata alergata.

Nu a fost niciodata accidentata si a fost condusa ffff grijuliu. In plus fata de dotarile de fabrica: Xenon + pozitii cu led-uri albe, lumini albe in toate masina (inclusiv portiere), senzori de parcare, folie autorizata.

Pretentiile mele financiare sunt asa: 4000 EUR + preluarea leasing-ului (1400 RON X 15 luni, casco inclus, se plateste lunar).

Contact: 0754.906.630

[attachmentid=1627587400] [attachmentid=1627587401]
Florin_A4
un exemplar f indragit, unicul sofer/propietar fiind un mare iubitor de masini, foarte putini kilometri : doar 17.000.
Florin_A4
sus cu ea!
concrion
Buna ziua
Ofer 6500 euro cash. Nu sunt interesat de preluare leasing. Vedeti care sunt conditiile de inchidere ale leasingului si costurile necesare acestei operatiuni. Daca sunteti interesat, astept un mesaj de la Dvs. O seara buna
Florin_A4
Nu, multumesc pt oferta, este insa f putin, masina este practic noua, 17.000 km absolut reali, nu are nici cea mai mica problema. Mearsa numai cu benzina de 98, toate reviziile la timp, etc.

Masina se vinde pentru ca sta deocamdata degeaba in fata blocului, nu din motive financiare sau ca ar avea probleme tehnice. Nu a fost atinsa niciodata, vopsita sau orice altceva.
De-a lungul timpului o singura pb am avut, respectiv un soarece mi-a ros conducta de benzina, conducta care a fost schimbata ulterior in reprezentanta.
Florin_A4
sus cu ea, e practic noua.
Florin_A4
nimeni interesat?
roskatu
Care sunt pretentiile tale pentru inchiderea leasingului ?
Pune si niste poze cu interiorul smile.gif
Florin_A4
Pai am scris in primul post:

Pretentiile mele financiare sunt asa: 4000 EUR + preluarea leasing-ului (1400 RON X 15 luni, casco inclus, se plateste lunar).

Am sa pun astazi-maine cateva poze cu interiorul, masina este insa noua, nu are nici macar o pata pe tapiserie sau altceva.
Florin_A4
nu place nimanui laguna? smile.gif
Florin_A4
sus cu ea!
Florin_A4
sus cu ea!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.