Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]Cumpar cheie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
xtremex
Cumpar cheie reno clio3 an 2007 an nevoie de cip +partea metalica ,,id: x_master87 sper sa primesc preturi rezonabile nu ca la reprezentanta 460 ron biggrin.gif
toporas
pai clio 3 e cel care a aparut de curand in 2009....de la modelul asta vrei ?

Eu am una de la un clio symbol 2007-2008.
Vladd
Paremi-se ca clio III a aparut in 2005 !
xtremex
modelul a aparut in 2005 ..v arianta face-lift a aparut in 2009 si clio 3 difera de simbol ..eu vrea o cheie bruta k cip de la cei care le aduck de afara s au de nu stiu unde ..k de programat se face la reprezentanta
Mario2114
incearca sa vb cu spiridon,rezolvi sigur,id viorelspiridon@yahoo.co,are ceva cheie,cam pt orice masina!!!!
xtremex
veve patrou am citit msg de la tine nu am cheie ..eu am doar o cheie si o mai o vreau si pe a doua ....are 2 butoane ce care o am
ipiq
ia o cheie de pe okazii si du-te la veve patronu' sa ti-o programeze
e baiat de incredere - recomand!
xtremex
nu am gasit de loc pe okazii blink.gif
aleksanders
o cheie deja programata se poate reprograma? blink.gif cartela la megane stiu ca nu se poate
krokos
Vezi aici
aleksanders
citeste tu mai bine aici


nicolae22
post 5 Jan 2010, 18:09
Post #105


Membru incepator


Group: Members
Posts: 86
Joined: 19 March 08
From: Bucuresti





De ce nu se poate :

excl.gif O cheie sau cartela deja memorata pe o masina nu poate fi refolosita pe alta masina. MCU din cartela sau cheie este virgin inainte de programare iar dupa ce se face programarea se inchide. Cartela sau cheia odata programata se poate sterge si reprograma doar pe masina pe care a fost programata prima data.
Memoria cartelei sau a cheii dupa ce a fost programata contine urmatoarele date :
Numar VIN
ID cheie
Cod UPH
Culoarea masinii
Data inregistrarii cartelei pe masina
Data cand a fost condusa ultima oara masina cu acea cartela
Nr de km afisati pe bord

Pe pagina anterioara era scris de doua ori lucrul asta...


--------------------
dacia logan ambiance 2007 - B
Chei pentru poarta Raiului : stoc 0
krokos
Aleksanders eu i-am raspuns initiatorului, dar tu ai postat in acelasi timp. Si eu am pierdut o cheie si va trebui sa fac alta. sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.