Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] MOUSE PC
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bongiovi
Un mouse deosebit nou nout cu factura si garantie 1an wireless laser cu micro receiver si lacas pentru el in spatele mousului, 2 baterii R3, precizie laser mare si performante mari pe orice suprafata, 8m raza actiune, 800-1600 dpi sensitive, cd si carte utilizare mai multe informatii :


PRET 100 RON

accept si unele schimburi cu alti mousi +/- diferenta


http://www.amazon.co.uk/Trust-Racing-Wirel...e/dp/B0024NL46U
Marius-Viorel
De unde esti? Sint interesat de maus
toporas
presupun ca esti din Braila, nu ?
Marius-Viorel
Bucuresti.

27 Jan 2010, 14:25:
Bucuresti.
toporas
Multam de raspuns, dar eu il intrebam pe vanzator.

BonGiovi, de unde esti ? Sunt interesat si eu, dar as vrea sa l vad inainte sa cumpar.

Iti ofer la schimb modelul asta: mouse
Bongiovi
sunt din braila
il pot trimite si prin curier mousul arata tipla e nou nu are nici cea mai mica urma de folosire l-am primit acum 1 saptaman cred ca are am si bateriile cu care a venit smile.gif

27 Jan 2010, 19:05:
da-mi mai multe detalii despre mouse daca e nou pt ca pretul de nou e 129
toporas
da man, nu stiu altii cum sunt, dar eu trebuie sa tin putin in mana mouse ul sa vad cum ma descurc cu el.am avut multi si foarte putini au fost pe ''masura'' mea.nu e vb ca ar fi stricat.daca ajungi vreodata prin Bucuresti raman interesat.multumesc mult.
Bongiovi
QUOTE(toporas @ 27 Jan 2010, 20:49)
da man, nu stiu altii cum sunt, dar eu trebuie sa tin putin in mana mouse ul sa vad cum ma descurc cu el.am avut multi si foarte putini au fost pe ''masura'' mea.nu e vb ca ar fi stricat.daca ajungi vreodata prin Bucuresti raman interesat.multumesc mult.
*




.....da nush cum putem rezolva asta tinand cont ca nu esti din braila....
Bongiovi
up
Marius-Viorel
il trimiti prin posta ? tel.0722 66 5792
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.