Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] STOP STANGA SI GEAM FAR DREAPTA SOLENZA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
arg_solenza
VAND STOP STANGA SOLENZA(CEL CU LAMPA PENTRU CEATA) PRET 60 RON (BECURI INCLUSE)SI GEAM FAR DREAPTA PRET 30LEI.
PRECIZEZ CA AM TOT FARUL DAR ARE SUPORTII DE PRINDERE RUPTI.DACA ARE CINEVA NEVOIE DE OGLINDA INTERIOARA SAU DE MECANISMUL DE REGLARE SA ZICA SI DISCUTAM.
PRETURILE SUNT NEGOCIABILE .
ACCEPT SCHIMB CU OGLINDA DREAPTA CU REGLAJ MECANIC IN PERFECTA STARE DE FUNCTIONARE

contact : 0722265121 sau arg_solenza
and_rei
salut.eu il am pe cel din dreapta cu becul de marsharier.am scris aici ca poate cineva vrea o pereche de stopuri biggrin.gif.pretul este la fel ca al tau 60 ron
arg_solenza
np dar faci cinste daca il vinzi pe al tau
george_scala_2004
cind am avut nevoie nu ati sarit cu anunturile... laugh.gif acum,dupa ce am datun sac de bani le scoateti la vinzare... wink.gif

totusi, daca aveti un geam de stop stinga sint un client...
arg_solenza
si cam cat ai fii dispus sa dai pe el? oricum se gaseste doar geamu:D?

27 Jan 2010, 16:16:
uite ai putea sa incerci sa vii pana in miliatari ca e un tip pe iuliu maniu aproape de autogara care face dastea.
george_scala_2004
deocamdata am rezolvat problema. am cumparat un stop nou, aproape la pret ca cele ale voastre.

pret pe geam ? nu stiu. daca tot stopul face 60 de lei (asa ati cerut) geamul cit poate sa faca ? 10 lei ? 15 lei ? 20 lei ? mai mult nu cred !

multumesc,
arg_solenza
up!!
arg_solenza
up!

30 Jan 2010, 16:49:
upppp!!1
arg_solenza
up
arg_solenza
haideti nu e nimeni interesat ?? azi super oferta farul +stopul la pretul de 75lei!!!! NU RATATI!!!
arg_solenza
oferta noua 70lei pachetul haideti uppp!!!!
arg_solenza
haideti chiar nu are nimeni nevoie???up 70lei
arg_solenza
up haideti sa stabilim impreuna pretul!!! sau mai schimb cu grila de solenza fie tunata fie stock
magelan_explorer
cred ca pretul de 30 ron pe geamul de far te tine pe loc ! avand in vedere ca unul nou e tot 30 de ron !
arg_solenza
cred ca pretul cu totul ma tine pe loc:D. oricum am zis ca stabilim impreuna preturile:). astept oferte
arg_solenza
up
arg_solenza
geamul s-a dat a mai ramas stopul
arg_solenza
hai cu stopul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.