Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese dacia 1300
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vallyyy
Scrumiera: 10 ron

brat inferior 15 ron

Bobina inductie: 25 RON

Carburator -25 ron

Antena - 10 ron

Elice metalica - 20 de ron

Chiulasa 1.3 ,rampa culbutori,capac culbutori -40 ron

Bloc motor frantuzesc,axa cu came ,distributie - 70 ron

Buson rezervor benzina - 20 ron

Placa de presiune -25 ron

Bieleta cutie de viteze - 10 ron - eu am cerut pentru 4 trepte si cred ca mi-a dat de 5trepte ca era prea scurta

Rulmenti roata fata - 15 ron amandoi

Pompa ulei-20 ron
vallyyy
Up
raul93
sistemul de directionare a aerului cald in masina il ai?
vallyyy
Nu am decat ce e enumerat mai sus

Up
vallyyy
Up
vallyyy
UP
vallyyy
UP
vallyyy
Up
cornete
cat e blocul motor?

7 Feb 2010, 00:12:
cat e blocul motor?
vallyyy
70 ron - are si axa cu came si distributia pe el si...... vibrochen (din care din pacate nu mai ai ce scoate )
vallyyy
UP
vallyyy
up
paul-tm
Chiulasa in ce stare este? Sincer, mersi
vallyyy
concret iti zic ca am calat motorul si chiulasa era pe el ,mergea bine ...ce-ti pot spune e ca are o reductie la o bujie .......daca pui benzina in ea nu scapa ,iti zic sincer decat la o singura supapa se umezeste putin in rest sta bine .....asta e tot ce-ti pot spune ......
claudiu_mihai1977
Carburatorul il mai ai? In ce stare este?
vallyyy
carburatorul il am ......l-am "reconditionat" , e fiert, vopsit,e ca in poza,e functional, insa sa fiu sincer ii trebuie alt cioc de papagal .......scuipa cam in laturi ciocul asta de-l are........in rest e OK

14 Feb 2010, 13:52:
UP
vallyyy
Up
vallyyy
up
vallyyy
up
vallyyy
up
vallyyy
up
vallyyy
up
vallyyy
up
vallyyy
up
robyn
mai ai chiulasa si blocu?blocu este fisurat?chiulasa e plana?zi care este ultimul pret la amandoua? smile.gif
vallyyy
110 ambele ...........motorul era in regula pana s-a calat (nu si-a facut pompa de ulei treaba)..........ma refer ca nu pierdea apa sau ceva motorul ,ceea ce rezulta ca este plana ,torcea frumos .........chiulasa are o reductie ............blocul motor nu este fisurat .............nu le-as mai vinde daca ar fi fisurate etc . , le dau pentru ca am pus alt motor din dezmembrari pe masina si cu astea nu mai am ce face
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.