Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Vand magazie Alpine
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
MiHai0308
Vand magazie Alpine de 6 cd`uri cu casetofon (am cablul dintre magazie si casetofon si codul casetofonului)...Magazia cat si casetofonul sunt perfect functionale...nu ma intrebati despre detalii deoarece nu le cunosc (pachetul a fost demontat de pe masina cumnatului meu laguna 2 acesta punandusi un 2din) pretul pachetului este de 350 lei negociabil (trimit si in tara cumparatorul suportand taxele de curierat).
Contact:
0748.58.02.37 Mihai
myhai08@yahoo.com

Ceva poze cu pachetul

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

P.S eu lucrez la o firma de distributie marfa in tara daca aveti norocul sa va aflati intr`un oras in care au drum colegii mei va pot trimite pachetul prin ei astfel scapati de taxele de curierat si aveti posibilitatea de a vedea si poate de a proba pachetul inainte de al cumpara.
MiHai0308
Negociabil!!!
Perfect functionale si estetice!!!
Ryk
stii sa-mi dai un raspuns daca merge pe un cd-player update list? Le cumpar pe amandoua, dar eu am megane2.1 si are cdplayer update list.
MiHai0308
QUOTE(Ryk @ 30 Jan 2010, 20:40)
stii sa-mi dai un raspuns daca merge pe un cd-player update list? Le cumpar pe amandoua, dar eu am megane2.1 si are cdplayer update list.
*




Cum am zis si in primul post...nu imi cereti detalii ca nu le cunos...eu am masina personala un opel....magazia si cu casetofonul au fost demontate de pe masina cumnatului meu laguna 2...intreaba pe forum poate gasesti un raspuns....nu pot sa`ti zic ca o sa mearga si sa te trezesti ca nu e asa.

P.S din cate vad esti din ploiesti si chiar tatal meu e agent pe zona respectiva daca vrei pot sa trimit pachetul prin el il vezi si daca ai posibilitatea ii poti face si proba.
Cabasse_tronic
raspuns pt Ryk.. merge sigur pe Cd-playeru de pe megane 2.
MiHai0308
Am facut proba pe un cd`player megane 2.1 si functioneaza magazia.
Bongiovi
salut ma intereseaza doar magazia de cd uri da-mi un pret te rog multumesc frumos
MiHai0308
QUOTE(Bongiovi @ 1 Feb 2010, 12:22)
salut ma intereseaza doar magazia de cd uri da-mi un pret te rog multumesc frumos
*



Magazia de cd`uri cu tot cu cablu evident 250 lei FIX
MiHai0308
UP!!!
Bongiovi
salut de unde esti ma intereseaza magazia de cd uri dar nuhs unde as putea sa o bag pe masina eu am un renault laguna2 si deasupra cd playerului am un loc gol pt inca un cd player acum nu cred ca merge magazia asta ca pare mare dar vad ca in magazie mai e ceva cred ca acolo intra cd urile si s epoate scoate si monta doar chestia aia?! sau vine cu totul nu se poate alt loc ar fi in portbagaj dar cablul cat e de lung multumesc frumos

spui ca a fost demontat de pe masina cumnatului tau care are tot laguna 2 spune-mi unde le avea el montate multumesc
MiHai0308
QUOTE(Bongiovi @ 4 Feb 2010, 20:23)
salut de unde esti ma intereseaza magazia de cd uri dar nuhs unde as putea sa o bag pe masina eu am un renault laguna2 si deasupra cd playerului am un loc gol pt inca un cd player acum nu cred ca merge magazia asta ca pare mare dar vad ca in magazie mai e ceva cred ca acolo intra cd urile si s epoate scoate si monta doar chestia aia?! sau vine cu totul nu se poate alt loc ar fi in portbagaj dar cablul cat e de lung multumesc frumos

spui ca  a fost demontat de pe masina cumnatului tau care are tot laguna 2 spune-mi unde le avea el montate multumesc
*



Eu sunt din iasi...daca nu esti din iasi spune`mi de unde esti poate te aflii intr`un oras unde au drum colegii mei si poti vedea magazia.....ce ai vazut tu in magazie e suportul in care se introduc cd`urile iar acel suport impreuna cu cd`urile il introduci la loc....magazia la laguna se monteaza in portbagaj (asa era montata si la cumnatul meu) si evident cablul ajunge din portbagaj pana la bord unde se afla castofonul sau cd`playerul...daca vrei iti pot pune o poza cu cablul.
Bongiovi
am inteles banuiam eu ca in portbagaj se afla pai facem afacerea numai sa imi spui cum era prin in portbagaj si unde magazia si daca mai ai chestiile care il fixau sau ma rog cum statea aia acolo si il iau si sa imi spui pe unde ai scos cablu adica ma intelegi eu vreau sa il bag exact pe unde l ai scos tu
MiHai0308
UP!!
Ryk
imi poti spune daca a fost testat pe updatelist sau tunerlist te rog frumos?
MiHai0308
QUOTE(Ryk @ 7 Feb 2010, 15:29)
imi poti spune daca a fost testat pe updatelist sau tunerlist te rog frumos?
*



A fost testat pe un update list...atata timp cat ai portul C3 unde intra mufa de la magazie o sa mearga....

user posted image
MiHai0308
Up!!!
MiHai0308
Up!!! 330 lei pachetul.
MiHai0308
Chiar nu vrea nimeni o magazie?
MiHai0308
330 lei negociabil!!!
MiHai0308
Up!
MiHai0308
Mai scade pretul 300 lei.
MiHai0308
Up!
clr
O rugamine: daca ai un aparat de masura, poti sa-mi faci si mie o schema cu schema cablului (corespondenta pinilor de la o mufa la alta) ?
Sau eventual un pret numai pentru cablu daca esti dispus sa-l dai separat.

Multumesc frumos.
MiHai0308
QUOTE(clr @ 21 Feb 2010, 17:47)
O rugamine: daca ai un aparat de masura, poti sa-mi faci si mie o schema cu schema cablului (corespondenta pinilor de la o mufa la alta) ?
Sau eventual un pret numai pentru cablu daca esti dispus sa-l dai separat.

Multumesc frumos.
*




Cablul evident nu il vand separat...e piesa de rezistenta a pachetului:D
Am sa incerc maine sa fac schema nu am aparatul de masura la mine azi.
MiHai0308
up
MiHai0308
up
MiHai0308
UP
MiHai0308
Chiar nu vrea nimeni o magazie? Pretul este Negociabil.
MiHai0308
Up
MiHai0308
Up!
MiHai0308
Up!
MiHai0308
280 lei Up!
clr
Inteleg ca n-ai reusit sa faci schema.
Spune-mi te rog daca pe cabul exista vreun cod ceva.

Merci.
MiHai0308
Sry nu am reusit sa mai fac schema aparatul de masura disparuse de la servici.
Pe cablu scrie doar atat
tasker C 6015 6x0.15-25 AWG Data transmission Shielded Cable Made in Italy

MiHai0308
Up!
MiHai0308
Pret negociabil!!!
MiHai0308
Up!
MiHai0308
Up!!
MiHai0308
Up!
MiHai0308
Up!
MiHai0308
Up!!
costinvasile
ofer 250 ron!
de unde esti?
MiHai0308
QUOTE(costinvasile @ 1 Apr 2010, 18:06)
ofer 250 ron!
de unde esti?
*



Ai un mesaj...
MiHai0308
Up! Negociabil.
MiHai0308
Up.
MiHai0308
Chiar nu vrea nimeni asa ceva?
MiHai0308
Magazia+cablul s`au vandut o mai ramas casetofonul cine doreste 60 lei negociabil
MiHai0308
Up!
MiHai0308
Up!
MiHai0308
Sus cu casetofonu!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.