Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DVD 2 DIN Alpine
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dantes
Din cauze de schimbat masina se vand urmatoarele la pachet sau individual, dupa cum urmeaza:

DVD Alpine 2 DIN, IVA-W502R, cu preturile de nou de aici si cu specificatiile tehnice de aici. Fata de W505R, nu are dock portul ptr. navigatie built in ci extern prin cablu. In rest e aceeasi scula.
Cumparat acu' vreo 3 luni, in garantie 2 ani, montat autorizat ptr. a nu se pierde garantia, etc... Pretul de nou a fost 3000 lei. Pretul meu ca l-am folosit 3 luni, 2500 lei

Pe langa astea, dau si un adaptor Bluetooth ptr. Alpine KCE-400BT, facut in colaborare cu Parrot, care functioneaza impecabil fara intreruperi, clar...cu specificatiile tehnice si pretul de aici pe care eu il dau la 350 lei, folosit 2 luni, garantie, factura tot...

De asemenea si un procesor de sunet PXA-H100 facut ptr. playerele cu tehnologie imprint, cu specificatiile si pretul de aici, care a facut minuni cu 2 statii de amplificare tongue.gif Pretul meu de vanzare e 400 lei

Recapitulatie:
DVD -2500 lei
BT -350 lei
procesor -400 lei

Pachete:
DVD + BT = 2800 lei
DVD + proc = 2800 lei
BT + proc = 600 lei
DVD + BT + proc = 3000 lei

Contact: PM
Livrare: Bucuresti cu proba, in tara NUMAI dupa plata unui avans in cont, iar cheltuielile de transport sunt in sarcina cumparatorului.
Preturile sunt FIXE, accept si schimburi daca ma atrage ceva din ce se ofera.

dantes
up
dantes
Accept schimburi gen laptop / calculator / camera video / foto / etc
dantes
up
dantes
up
BuNeL_u
se potriveste pe laguna 2 ?
dantes
Pe laguna 2.1 cu siguranta se potriveste...am banuiala ca si pe laguna 2.2.
dantes
up
dantes
Din toata lista s-a dat tot mai putin procesorul de sunet.

Deci a mai ramas un procesor de sunet PXA-H100 care se potriveste la playerele alpine cu tehnologie imprint. La pachet vine si un cablu prelungitor intre HU si procesor, vine si cu microfon, soft si cablu usb lung ptr. reglaje.

Pretul scade si el ptr. ca a ramas stingher fata de sistemul detinut initial, astfel ca acesta e 350lei
dantes
Asta e ce se vinde:
dantes
Si ultima piesa a plecat la drum...deci se poate inchide.
Multam.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.