Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Dacia 1300
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Reno95
Cumpar Dacia 1300, de preferat pana in anul 1979, sper pret rezonabil. Precizez ca nu doresc masina pentru Rabla, asa ca as vrea sa fie cat de cat functionala. excl.gif
Reno95
Din pacate nu este ceea ce caut eu, in orice caz multumesc mult pentru post.
Reno95
up
Reno95
up
Mircea001
daca te intereseaza http://www.daciaclub.ro/-VAND-Dacia-1300-f...75-t171810.html
Reno95
pretul este mare, imi pare rau bafta la vanzare
Reno95
up
Reno95
up
dan supernova
salut am eu8 una in stare buna de functionare itp valabil noiembrie 2010 dar e din 1982 ..daca te intereseaza lasa un pm am uitat sa it idau mai multe detali masina este de culoare albastru 68 este modelu TLX a fost facuta pentru export masina merge fara nici o problema dai cheie si pleci la drum cu ea motoru nu consuma gram de ulei tobe schimbate noi , pompa de frana noua ,arcuri noi spate ,ambreiaj nou , ulei motor schimbat ,filtru , masina este intretinuta ,cutia este in patru trepte . daca vrei o sa asez si cateva poze cu ea sa vezi cum se prezinta si ca pret 20 de milioane negociabil .. uite id meu girls_love_dany
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.