Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] galerie admisie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
BH 59 FIF
Cumpar galerie admisie pentru carburatoare orizontale Dellorto DHLA 40, compatibila cu chiulasa de D1310 (adica ceva in genul celei din poza). Astept oferte aici, prin PM sau la adresa de e-mail: alin_tirla@yahoo.com.
Onyx
QUOTE(BH 59 FIF @ 31 Jan 2010, 23:08)
Cumpar galerie admisie pentru carburatoare orizontale Dellorto DHLA 40, compatibila cu chiulasa de D1310 (adica ceva in genul celei din poza). Astept oferte aici, prin PM sau la adresa de e-mail: alin_tirla@yahoo.com.
*


am o galerie de admisie de nova..dar nu cred ca e lafel pentru ca nu seamana cu ce ai tu in poza..
BH 59 FIF
Salut. Nu caut galerie admisie pentru carburator dublucorp vertical (cum e cazul celei cu care au fost echipate Novele de fabrica), ci o galerie pentru doua carburatoare dublucorp orizontale. Daca galeria ta e pentru orizontale sunt interesat. Am mai atasat inca o poza cu ansamblul galerie-carburatoare.
Onyx
am inteles ce vrei tu... eu am galeria originala de pe o nova injectie... si are o singura intrare pentru toate 4. biggrin.gif
uite o poza marfa..ceva de genu vrei?
BH 59 FIF
Exact smile.gif .
BH 59 FIF
UP!!!
BH 59 FIF
Se poate inchide. Multumesc mult.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.