Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] laguna 2 1,8 16v
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
titilagunistu'
masina se afla intr-o stare foarte buna din punct de vedere mecanic si in stare buna din punct de vedere optic(are cateva zgarieturi pe bara din fata), este fabricata in 2002 iar in romania circula din vara anului trecut, deci are doar cateva luni de cand este in tara si a fost folosita foarte putin pentru ca mai am o masina pe care o folosesc pt oras. versiunea de echipare este privilege , cu urmatoarele dotari :
- dublu climatronic , pilot automat , 4 geamuri electrice cu impuls , posibilitatea de a bloca usile din spate , radio-cd cu comenzi la volan , computer de bord cu sinteza vocala , perdelute pe spate , oglinzi electrice incalzite si retractabile automat , torpedou racit , oglinda retrovizoare se inchide la culoare in prezenta luminii puternice , xenon din fabrica , reglarea pe inaltime a farurilor se face automat , spalator de faruri , jante de aliaj pe 16 , senzori de presiune , deschidere separata a geamului de la haion , masina se descuie automat atunci cand cartela este in apropiere (keyless entry) , senzor de parcare , proiecroare si ar mai fi cateva dotari pe care toate laguna le au si pe care nu are rost sa le mentionez.
kilometrii sunt aproape 96000 REALI dintre care doar vreo 11000 sunt facuti de mine in tara , iar ultimii 4500 au fost facuti intr-un drum romania-germania. motivul pentru care o vand este ca nu prea o pot folosi in oras, pt ca este prea mare si e greu de parcat. ideea este ca mai am nevoie de o masina mai mica asa ca accept , de fapt , prefer si schimburi doar cu renault twingo pt ca mai am unul si sunt foarte multumit de el.

pt alte detalii ma puteti gasi la tel 0763331733 , iar masina se poate vadea in bucuresti , zona berceni.


titilagunistu'
up
titilagunistu'
up
titilagunistu'
up
titilagunistu'
up
MARCI
Schimb cu un Laguna II , DCI 120 CP nu te intereseaza? masina are 150.000 km reali .inmatriculata in RO. Accept si schimb cu laguna 1.6, pe care am vazut ca o ai in semnatura.Motivul: am facut doar 12.000 km in 4 ani, am luat-o ca asa era la moda ,diesel , dar la mine nu se justifica.
titilagunistu'
eu vreau sa dau masina asta pt ca e mare pt bucuresti si greu de parcat , deci una similaraa nu prea ma intereseaza. totusi da-mi mai multe detalii, sau trimite-mi niste poze pe crisboga25@yahoo.com.
horsewhisperer27
cati cai are?cat consuma in oras?
titilagunistu'
118 cai , parca , iar consumul in oras (bucuresti) este intre 9 si 12, iar afara in jur de 7 .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.