Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante tabla Megane 2.2 + rezerva completa
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
99AIM
Vand 4 jante de tabla de pe Megane 2.2 2007 rulate cam 25k de km,fara indoituri sau alte pb, capacele sunt impecabile cu 0 zgarieturi iar rezerva niciodata pusa pe masina,are anvelopa Michelin Energy de 19565 15.
Rezerva se vinde numai dupa ce se dau jantele la 350 ron
Jantele se dau cu capacele la 600 ron
Contact: 0723186339, Constanta
99AIM
up,preturi negociabile
99AIM
Valvele de pe jante incluse in pret.
99AIM
Up,preturi negociabile
99AIM
up
toporas
salut,

eu sunt mai batut in cap si inteleg mai greu: cat vrei pe tot ?
99AIM
QUOTE(toporas @ 10 Feb 2010, 20:50)
salut,

eu sunt mai batut in cap si inteleg mai greu: cat vrei pe tot ?
*


jante+capace+valvele la 600ron
reyerva noua cu michelin la 350 ron
toporas
ok.te sun maine sa vb.multam.
99AIM
daca nu pleaca mai repede la Craiova...
toporas
eu m am razgandit.

UTU2005
Ofer 1mil pe capace cu tot cu trans
99AIM
Ia si jantele la 550,ultimul pret
UTU2005
Oferta mea inca se mentine cateva zile smile.gif
Ofer 1mil pe capace + transp tot eu
pit-bull
Eu te scap de jante ofer 300 ron + transportu.
99AIM
Pitbul dai 500 si vii sa le iei iar capacele raman la 100 ron dar vii sa le iei, oricum nu sunt prea decis sa le mai dau ca le-am gasit la un prieten anvelope de iarna dupa un 207 rulate cateva mii de km
UTU2005
Eu iti ofer 100RON + transportul daca binevoiesti sa le trimiti prin curier...?
As veni dupa ele daca as fi in acelasi oras cu tine dar asa ...
Daca zici ca sunt impecabile, eu sunt de'acord si dureaza cateva ore pana ai banii si eu capacelele smile.gif
Nu de alta dar daca chiar nu vrei sa le mai dai.... saptamana viitoare imi iau modelul nou de capace de megane3, mi-au placut mult.
La mine oferta e valabila tot weekend-ul si timp de gandire pentru tine... smile.gif
Weekend placut !
99AIM
QUOTE(UTU2005 @ 19 Feb 2010, 19:22)
Eu iti ofer 100RON + transportul daca binevoiesti sa le trimiti prin curier...?
As veni dupa ele daca as fi in acelasi oras cu tine dar asa ...
Daca zici ca sunt impecabile, eu sunt de'acord si dureaza cateva ore pana ai banii si eu capacelele  smile.gif
Nu de alta dar daca chiar nu vrei sa le mai dai.... saptamana viitoare imi iau modelul nou de capace de megane3, mi-au placut mult.
La mine oferta e valabila tot weekend-ul si timp de gandire pentru tine... smile.gif
Weekend placut !
*


La ce bani le iei pe alea de M3?
UTU2005
In principiu am inteles ca oficial sunt in jur de 240ron dar am vb cu cineva de la reprezentanta si mi-au zis ca, cu 2mil le am, tinand cont ca sunt si ''client fidel'' la ei smile.gif
si de'asta m-am gandit cand ti-am vazut anuntul, 100ron plus ce dau pe transp....eu zic ca este corect pretul tinand cont ca na...nu sunt din magazin plus ca sunt model mai vechi...
Eu le am pe ale mele dar disper ca sunt cam toate zgariate... sad.gif
De'asta ziceam ca as fi de'acord doar daca sunt ''impecabile'' desi am vazut ceva pete,denivelari pe ele, sper ca nu au fost vopsite....?
Poate ma insel eu...!
Cum doresti...nu vreau sa te stresez s-au sa incepem sa intram in polemici cu niste amarate de capace smile.gif
pit-bull
QUOTE(RamboX @ 19 Feb 2010, 19:07)
Pitbul dai 500 si vii sa le iei iar capacele raman la 100 ron dar vii sa le iei, oricum nu sunt prea decis sa le mai dau ca le-am gasit la un prieten anvelope de iarna  dupa un 207 rulate cateva mii de km
*



Daca as veni eu personal dupa ele transportul ar costa mai mult decat jantele ! Totusi uitandu-ma mai atent la ele primele doua se vad destul de indoite si nu am remarcat doar eu asta, nu par impecabile smile.gif ! Ca atare renunt, bafta.
99AIM
Faza cu capacele este ca nu erau spalate inca ffff. bine,nu au nici o denivelare sau vopsitorie... la o janta am vazut si eu ca are putin buza stramba de abia acum, oricum o rezolv cu un ciocan de cauciuc lejer.Eu am decis sa stopez oarecum vanzarea pentru ca am de la cineva 4 anvelope de iarna bune si in curand le montez pe jante sa le am pregatite pentru iarna viitoare deci ramane numai rezerva la vanzare.
99AIM
up
99AIM
Se adauga 3 jante reinastella bune +una zgariata pe fata binisor cu capacele aferente totul la pretul fix de 800 ron.
edug
salut.Ma intereseaza si pe mine o janta de tabla pe 15...sau 2 daca sunt la un pret bun.Multumesc anticipat
99AIM
Jantele reinastella se scot de la vanzare la fel si jantele de tabla+capacele ramane numai rezerva noua la fix 300 ron.
99AIM
up,sus cu rezerva
99AIM
up,300 ron rezerva care a rulat max 30 km
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.