Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] jante Laguna pe17
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
costi75
Schimb jante Laguna2 pe 17 model Silverstone cu jante pe 16.Jantele nu sunt strambe dar au urme usoare de utilizare.
Alpyus
am jante pe 16 de tabla esti interesat de schimb.
pune si tu o poza cu modelul
bulls_lx
Interesat de schimb am jante pe 16 originale laguna
Pune poze sa le vad
id mes bulls_lx@yahoo.com sau tel 0723691682
costi75
Am uitat sa specific(scuze), schimb cu jante tot de aliaj. Poze nu am deocamdata dar modelul este Silverstone si se gaseste usor cu google.Jantele sunt aproape impecabile (una singura este putin zgariata),iar anvelopele sunt 225/45r17,dar ajunse la martorul de uzura.Au si senzori de presiune care au functionat pe masina de pe care le-am luat dar eu nu le-am mai scris pe a mea. Motivul pt care vreau sa le schimb este acela ca motorul meu este de1,6l si trage cam greu de ele,si in plus eu nu am trecut in certificat decat 15si16 toli.
Nu in ultimul rand vreau sa specific ca eventualul schimb se face fata in fata(eu nu am nimic de ascuns,dar nici nu vreau sa merg pe ochi frumosi) si sunt din Craiova deci eventuali doritori sa fie de pe o raza de max300km(Tmis,Sibiu,Bucuresti).Multumesc
costi75
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.