Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Solenza pret BOMBA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Marian66
Este masina mea, model confort, culoare alba;
Mecanica este ireprosabila la ora actuala, caroseria lasa putin de dorit, in sensul ca a fost ciupita putin la aripa in fata, (bine, pana la urma) iar capota e coapta pe dedesubt (pe afara nu are nicio problema). A avut parbrizul ciobit, s-a schimbat, are 2 saptamani.
Are cauciucuri all season noi noute, pe zapezile astea nu are nicio problema! E o masina care nu cere bani si nu face probleme, o testati unde vreti, nu bate nimic. I-am pus cotiera si mocheta in portbagaj de la Mihai; o dau si cu lanturi de zapada si cu huse

Vreau de mult timp sa o dau, si acum am gasit o alta masina si imi trebuie banii.

Pret: 2000E; Telefon 0768279421 - daca cautati pe autovit, o gasiti la 2150; e cel mai mic pret de pe piata (daca nu le luam in calcul pe alea peste 100k)
pt intrebari, va astept la telefon

poze aici sunt putin mai vechi, dar in afara de cauciucuri nu s-a schimbat nimic
Marian66
up
cornete
Ai carte de service la ea?
Marian66
nu. cand am luat-o mi-a dat vechiul proprietar si caietul, dar l-am pierdut; pana la 50 000 a avut reviziile la ipso, dupa nu s-au mai facut la reprezentante
Marian66
up
Marian66
uup
Marian66
valabil
tazzSN
salut...iti dau supernova mea avariata + o diferenta,zici tu cat...da-mi un add bady_mm91 si vorbim
Marian66
s-a vandut! (cred ca imediat dupa ce am vorbit cu Tazz)
pret final 1600; am pus mocheta in portbagaj si intre timp imi plesnisera oalele GRAV, nici macar eu nu stiam
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.