Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Prbelma alarma
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > Car Security - Alarme Auto
evilsheep
Salut.

In ultima vreme alarma imi face figuri. E un K9 model Mundial2. Pe langa faptul ca nu merge(desi led-ul de pe telecomanda se aprinde), acum mi-au zis vecinii ca intr-o noapte a "urlat" intruna. Dupaia, intr-o dimineata, am gasit-o cu portbagajul deschis(are optiune de deschidere a portbagajului din telecomanda, la apasarea unui buton timp de 3 secunde). De dezactivat, am incercat, dar cand sa caut butonul ala "valet", nu lam gasit. Cel putin sub bord, unde am citit ca ar trebui sa fie in mod normal. Vreun sfat?
hhd_0
QUOTE(evilsheep @ 8 Feb 2010, 19:55)
Salut.

In ultima vreme alarma imi face figuri. E un K9 model Mundial2. Pe langa faptul ca nu merge(desi led-ul de pe telecomanda se aprinde), acum mi-au zis vecinii ca intr-o noapte a "urlat" intruna. Dupaia, intr-o dimineata, am gasit-o cu portbagajul deschis(are optiune de deschidere a portbagajului din telecomanda, la apasarea unui buton timp de 3 secunde). De dezactivat, am incercat, dar cand sa caut butonul ala "valet", nu lam gasit. Cel putin sub bord, unde am citit ca ar trebui sa fie in mod normal. Vreun sfat?
*




Salut ! Exact la fel a patit un coleg de-al meu ! Cauta alarma (undeva deasupra pedalelor ) si scoate-o urgent ! Ti-a intrat apa in ea si in cel mai scurt timp o sa-ti descarce bateria peste noapte !

Colegul nu a mai reusit s-o salveze , a fost irecuperabila !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.