Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] ceasuri bord dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adyss
salut.cumpar ceasuri bord dacia 1310 cu turometru si fulie alternator oltcit.daca are cineva de vanzare,postati aici sau PM. smile.gif
alex.p7m
salut am niste ceasuri de bord de nova daca te intereseaza
adyss
scuze ca nu am specificat imi trebuie pt 1310(am corectat),nu am ce face cu cele de nova. blush.gif
maryem
salut,am eu ceasuri bord 1310 in stare perfecta,ti le dau cu proba.Tel 0721200541.
fara roti
am modelul cu turometru si presiune ulei...0766 879 702
sechi
Unul functioneaza perfect, celalat are probleme la kilometraj, dar merg restul.
adyss
ceasuri am gasit.valabil pt fulie,daca are cineva aici sau pm.sau poate stiti un magazin in Pitesti unde pot gasi. smile.gif
Ky_Cristian
Vreunul dintre voi, cei care vindeti ceasurile de bord, vindeti ceasul pentru benzina separat? Daca da, la ce pret?
adyss
valabil pt fulie. smile.gif
ph88dmc
sal
ce pret are ceasul de bord ..astept un pm si poate vi se intampla planseta de bord ce din poza am nevoie de ea urg k a mea sa crapat
adyss
valabil pt fulie.orice fulie care sa mearga pe alternator de dacie,dar sa fie cel putin ca cea de oltcit in diametru.
ph88dmc da PM celor care au postat mai sus (care vand ceasuri)pt ca nu cred ca mai viziteaza topicul. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.