Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Bloc lumini si stergatoare Megane 2 Sedan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MKX
Pret : 300 lei

Nu am alte piese.

[attachmentid=1627592366]


[attachmentid=1627592365]
DanCVA
Iti dau 50 lei pentru maneta de faruri sau pe tot ansamblul, daca are butonul AUTO.
MKX
@dancva: cred ca stii raspunsul meu deja la asa o oferta...;)


Si DA, are buton de auto...dar mai pluseaza pentru tot blocul...


La Renault e 900 lei cu tot cu contact multi-tur, si nu gasesti separat...
MKX
up
DanCVA
Oferta mea ramane valabila.
MKX
up
elro
Este 463 ron nou nout+proiectoare,fara AUTO,daca nu crezi atasez factura de la service
DanCVA
Cosmin, omul cred ca vrea sa-l dea cu 900. Te opui tu?

Oferta mea nu mai este valabila. La 25 lei maneta de lumini, mai vorbim.
MKX
QUOTE(rcosmin @ 14 Feb 2010, 22:58)
Este 463 ron nou nout+proiectoare,fara AUTO,daca nu crezi atasez factura de la service
*




Rectific, este 680 lei cu AUTO, daca vrei intreaba la orice reprezentanta Renault ;)

Poate tu ti-ai luat compatibil, nu original, si atunci este justificat pretul tau...eu am gasit compatibil si cu 280 lei, dar nu m-am riscat...

Ultimul pret: 150 lei...



@dancva: nu cred ca te-am deranjat cu ceva, asa ca o sa te rog sa lasi comentariile acre...la 25 de lei du-te si ia-ti maneta de lumini de Dacia 1100, poate se va potrivi...daca nu, o mai iei la pila, ca oricum te cam pricepi la toate...
DanCVA
Oferta mea initiala a fost una corecta. Eu am exagerat cu 25 lei, iar tu cu 150 lei.
Intre timp am gasit la un prieten. Bafta la vanzare!
MKX
QUOTE(dancva @ 15 Feb 2010, 18:04)
Oferta mea initiala a fost una corecta. Eu am exagerat cu 25 lei, iar tu cu 150 lei.
Intre timp am gasit la un prieten. Bafta la vanzare!
*





150 lei este pretul pentru tot blocul, nu il dau pe bucati...daca tie iti trebuie numai maneta, problema ta...ma bucur ca ti-ai gasit.

16 Feb 2010, 11:25:
@rcosmin: nu pot sa iti dau reply la PM, asa ca o sa iti raspund aici:


"Poate tu ti-ai luat compatibil, nu original, si atunci este justificat pretul tau...eu am gasit compatibil si cu 280 lei, dar nu m-am riscat..."

Imi este greu sa cred ca in service-ul Renault se incurca cu piese neoriginale ,mi-am schimbat comutatorul de sub volan anul trecut in vara,la serice-ul din Tulcea.
In Constamta imi cereau 1000 ron cu tot cu montaj iar in Tulcea am platit doar piesa,manopera gratuita.



Inseamna ca ai avut noroc, la Brasov la reprezentanta este 680 fara manopera...oricum, mie imi trebuia numai blocul de Bicorp care are comanda de stergator spate...pentru ca niste baieti talentati de la Miercurea Ciuc, de unde mi-am luat eu masina, au pus (probabil cand au inlocuit contactul multi-tur rupt, ca alta explicatie nu gasesc) bloc de Sedan, ca aia aveau pe stoc. Asa ca eu mi-am schimbat doar blocul si am pus contactul multi-tur existent...si uite asa am un bloc de lumini in plus ;)

MKX
up
MKX
up
MKX
up
MKX
up
MKX
up
gabriel_sxv
Blocul de lumini contine si panglica pentru airbag? Eu am nevoie doar pentru panglica si am inteles ca nu se gasesc separat.
MKX
Nu, este doar blocul de lumini separat...l-am facut jumi-juma cu cineva care avea nevoie de panglica ;)
telim4lulu
salut!
ofer 50 ron ptr corp, daca care bune cele 2 ghidaje din interior, nu ma intereseaza cele 2 manete.
MKX
Am spus si mai sus, nu il vand pe bucati...si decat sa il dau pe 50 lei, mai bine il tin de backup, ca e foarte bun...
MKX
up
MKX
up
MKX
up
MKX
up
MKX
up
MKX
up
MKX
up
manythekiler
Salut iti pot oferi 100 lei pentru piesa. Daca esti de acord lasa un numar de telefon
MKX
@manythekiler: ti-am dat PM cu nr. tel.
manythekiler
ok.am primit mesaj .astept sa vina
manythekiler
a ajuns pachetul si este ok. mercy si bafta
MKX
Vandut !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.