Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Lanterne LED
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
SORAN
Vand lanterne profesionale LED marca LED LENSER Made in Germany. Am momentan in stoc modelele:
T7 200 ron
H7R 200 ron (frontala cu acumulatori)
P3 sau K3 45 ron
P5 150 ron

Lanternele sunt foarte robuste, iar modelele mai mari produc o lumina uimitor de puternica raportat la marimea lanternei.

Produsele sunt noi, in cutie, cu instructiuni de folosire si huse de protectie.

Contact: 0723.823.679
SORAN
T7 momentan lipseste din stoc, la comanda se aduce si X21 cea mai puternica lanterna LED din lume la ora actuala (evident cu avans).
SORAN
Pretul pentru P5 scade la 140 Ron iar pentru P3 este acum de 50 ron.

0723.823.679
crising
O poza cu cea cu acumulatori se poate? Ce fel de acumulatori se folosesc?
SORAN
Foloseste 3 acumulatori industriali AAA de 900mAh inclusi in pachet, momentan pana in aprilie acest model (H7R) nu mai este in stoc.

Mai nou exista pe stoc P14 un pachet compact de forta luminoasa care foloseste 4 baterii AA si este un "far compact". biggrin.gif Pretul este de 280 Ron.

Modelul X21 este disponibil la comanda in 3 saptamani dupa achitarea unui avans de 50%. Pretul pentru aceasta lanterna inclusiv accesoriile si geanta de transport este de 1000 RON.


0723.823.679
gadjo
mai e valabil anuntul?
m-ar interesa un H7R
gadjo
QUOTE(SORAN @ 12 Feb 2010, 23:56)
Vand lanterne profesionale LED marca LED LENSER Made in Germany. Am momentan in stoc modelele:
T7            200 ron
H7R          200 ron (frontala cu acumulatori)
P3 sau K3    45 ron
P5            150 ron

Lanternele sunt foarte robuste, iar modelele mai mari produc o lumina uimitor de puternica raportat la marimea lanternei.

Produsele sunt noi, in cutie, cu instructiuni de folosire si huse de protectie.

Contact: 0723.823.679
*



Mai e valabil anuntu???
mike12
Cred ca cel mai bine il contactezi telefonic, intra mai rar pe forum.
SORAN
A fost pentru H7R pana acum 3 zile cand au fost vandute ultimele doua. Va mai fi valabil cam peste 2 saptmani. Momentan in stoc T7, P5, K3, P3, P14
Contactati-ma telefonic: 0723.823.679
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.