Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Antena auto 8 cm
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
chelule
Dupa cum spune si titlul, ofer spre vanzare Antene Auto de dimensiune mica (8 cm).
Antena este compatibila cu autovehicule din toata gama Renault, Citroen, Peugeot, Fiat, Dacia si probabil si cu altele (inca nu am testat) si are dimensiunea unei brichete sau a unei cartele de megane.

Radio-ul functioneaza perfect, testat atat in oras cat si in afara.

Pret 50 lei/buc

Sunt disponibile mai multe bucati, iar in cazul in care nu mai sunt pe stoc se aduc pe comanda.

Comenzi la tel: 0769.69.65.23 , pe e-mail: salombmedia.brasov@gmail.com sau pe forum

hellcat
Sa stii ca-s cam scumpe, antena asta am luat-o eu din reprezentanta citroen cu 24 de lei. wink.gif
Cod piesa 6561N3
Adrian00
Am vazut si eu intr-un hypermarket,antena la fel ca asta numai argintie.Era pana in 15 lei!

Oricum,spor la vanzare!
adrian 24
Eu am cumparat cu 10 lei argintie de la hypermarket.Dar dupa un timp scade receptia undelor radio....Spor la vanzare in continuare.
chelule
cea cu 10 lei de la hypermarket este mai degraba o jucarie, un accesoriu de "tunning".
EU nu am vazut la Citroen vreo astfel de antena, insa daca spui ca au, asa o fi.

oferta este inca valabila.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.