Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] 3 bonuri REMAT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
jailbreak
Cum spune si titlul cumpar 3 bonuri REMAT, ofer 40 milioane pe toate 3 (nenegociabil)
N-am timp sa umblu pe la REMAT cu voi asa ca veniti cu voucherele si luati banii.
Numai bine!
jailbreak
up
jailbreak
up
magelan_explorer
peste o saptamana doua iti aduc eu unul daca vrei,dar la 1500ron.
momentan varul meu cauta o masina sa-l tracteze la remat !
jailbreak
imi mentin oferta 40 mil pe 3 bonuri (vauchere) NENEGOCIABIL adicaFIX,
consider ca e un pret corect
numai bine
adytym
de unde esti?
jailbreak
Bals, jud OLT

22 Feb 2010, 13:04:
Si o precizare
Bonurile sa aibe toate actele in regula adica: 1.copie dupa buletin proprietar, 2.certificat de radiere de la remat, 3.copie dupa cartea de identitate a masinii
jailbreak
up
slaiciprian
vezi ca actele care trebuie la cupon sunt altele... daca iei unul cu actele alea, nu ai ce face.
jailbreak
G. Vânzarea tichetului/tichetelor valorice:
Tichetul valoric (în original) se poate vinde însoțit de:
- certificatul de înmatriculare a autovehiculului uzat, în copie legalizată;
- certificatul de distrugere a autovehiculului uzat, în copie legalizată;
- certificatul de radiere din evidența circulației a autovehiculului uzat, în copie
legalizată;

Astea-s actele daca vrei sa-l vinzi in mod corect. Daca vrei sa-l vinzi fara actele astea omul care-l cumpara poate sa faca ceva cu el (sper sa nu fie de carton ca daca e ,nu poate sa faca nici asta).
adytym
astea nu au fost inainte , acuma este un fel de tichet si nu cred ca mai ai nevoie de toate aceste acte
jailbreak
ai nevoie de actele astea, am luat un fel de regulament de pe pagina de net a programului rabla si trebuiesc actele astea. de ce?
habar nu am ca sa ne incurce mai mult si asa e de umblat "pana iti vine acru", da vorba aia ai "vauchere" ce mama dracu
aici e linku : http://www.afm.ro/main/info_stuf/parc_auto...oane_fizice.pdf
astia-s pasii de urmat asa ca bafta la toti!
jailbreak
up
jailbreak
up
jailbreak
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.