Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: dispozitiv fixare torpedou
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Piese auto - Dacia Logan
haidar
Va salut!!

Am si eu o pica problema am un logan 1,5 td din 2008 si zilele trecute am indesat niste carti in torpedou si dus a fost!!

''s a rupt dispozitivul care fixeaza usa torpedoului de bord.''

Frate caut disperat un kktzel de dispozitiv si nu gasesc nici macar la piese auto noi iar la second vand bordul cu totul.

Daca este cineva care are, sau altcineva care sa ma ghideze prin tara sa pot cumpara piesa i-as ramane dator cu o bere cand vine pe la bacau, deocamdata torpedoul meu gri icon_mrgreen.gif il tine pasagerul cu mana!! biggrin.gif

va multumesc!
driverx
...dispozitiv radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

Daca asa le zici si la aia din magazine, si cele 0.2% sanse sa gasesti asa ceva ti le anulezi.
haidar
hinteligentule am vrut sa vb cu fitze fii sigur ca la magazinu lu peste le am zis dc nu au SARMA care leaga plasticul de alt plastic....mai bine asa ...akum e pe language-ul tau........

dc ai ceva pt mine baga mare dc nu baga vorbe la altzii sa ma ajute acilea!!!!

Spor!!
IRONICK
QUOTE(haidar @ 19 Feb 2010, 15:31)
am vrut sa vb cu fitze
Mai bine pune o poza si arata cu degetul ce s a rupt, ca sa te inteleaga lumea pe aici. Balamaua, limitatorul sau dispozitivul de blocare?
haidar
ce sa iti arat in poza........

nu stiu exact cum se cheama e clapeta aia care-l tine inchis cred ca e dispozitivul de
blocare !
vet
Offff.....cred ca omu' e in sevraj! Au desfiintat (sau desfiinteaza?) astia magazinele de vise. El are un logan 1,5 td ????? Vreau sa fumez si eu ceva.....ca am doar dCI sad.gif

PS...va dati seama cate carti a inghesuit in torpedou??? cel putin 137 de pachete.....cu tot cu ambalaj! Si popii de carou au expandat...si i-au sticat usitza!
adiya
...
klaus
QUOTE(haidar @ 19 Feb 2010, 15:43)
ce sa iti arat in poza........

nu stiu  exact cum se cheama e clapeta aia care-l tine inchis cred ca e dispozitivul de
blocare !
*


clapeta aia vine cu usa de torpedou cu tot.
Sfatul meu: cauta la dezmembrari
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.