Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] voucher REMAT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Adi86
Vand voucher REMAT insotit de toate actele necesare (din cate stiu doar cerificatul de radiere e necesar - il voi obtine in 22 Februarie, masina e deja casata).
Pret: 1900 RON (adica jumatate din valoarea primei) - eu zic ca ambele parti au de castigat rolleyes.gif

Tel: 0728133691
Adi86
up!
i96nds
Parca mai trebuia si o copie legalizata de pe certificatul de inmatriculare a masinii casate.... Nu sunt 100% sigur.
Succes la vanzare!
Adi86
Masina e a tatalui meu, azi s-a ocupat de acte (copii legalizate dupa talon si actul de casare si certificat de radiere)
Asadar, vand voucher + acte smile.gif
i96nds - merci!
b-73-zdv
inca nu au aparut binevoitorii sa-ti ofere 800 ron pe el?ia-o ca pe un up de la mine.
Adi86
Binevoitorii sa faca bine sa scoata din buzunar 3800 de lei daca le convine mai mult asa... wink.gif
catalin7070
fara suparare dar numai cererea si oferta va stabili pretul ...
voi veti fi 60.000 si va trebuiesc 20.000 de persoane dornice de asa tichete
IRONICK
QUOTE(catalin7070 @ 24 Feb 2010, 12:45)
fara suparare dar numai cererea si oferta va stabili pretul ...
*
O sa ajunga sa se roage sa le vanda cu 1000RON.
b-73-zdv
QUOTE(IRONICK @ 24 Feb 2010, 12:52)
O sa ajunga sa se roage sa le vanda cu 1000RON.
*


esti generos
aluibasarabeanu
Daca ai :Copie legalizata dupa talon,copie legalizata dupa cartea de identitate,copie dupa buletinul proprietarului,certificatul de radiere de la politie in original si bonul valoric iti ofer eu 1400 de ron daca nu ai toate astea poti sa faci altceva cu el ...dar e cam greu ca e din hartie lucioasa!!!
Adi86
QUOTE(aluibasarabeanu @ 24 Feb 2010, 20:03)
poti sa faci altceva cu el ...dar e cam greu ca e din hartie lucioasa!!!
*



PAUL amice, n-am mentionat mai sus ca am toate actele? daca ai de gand sa cumperi voucherul suna-ma...daca nu, incearca sa stabilesti cat de lucioasa e hartia la tine acasa, nu la mine in anunt! ph34r.gif
aluibasarabeanu
Scuza-mi tonul dar sunt multi care habar nu au ce vand.Eu pot oferi 1400 de ron si asta daca exista vreo posibilitate sa le trimiti prin curierat rapid si sa nu mi le dea pana nu le dau banii si le si verific in acelasi timp,eu sunt din Constanta.Daca nu il vinzi astept un mesaj pe basarabeanu_dorin@yahoo.com sau pe PM.
gabynew1
v-am lasat un pm.
Stima
Adi86
@gabynew1 - din pacate nu am primit PM-ul.

Voucherul s-a vandut happy.gif

Se poate inchide, multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.