Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] SUPERNOVA RAPSODIE AVARIATA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
pushtius1
Dupa ceva timp si mai exact un an m-am gandit ca ar fi mai bine sa dau a mea supernova care a fost avariata... sincer nu mi-am permis sa o repar si nici sa o las sa rugineasca nu e bine asa ca o sa o dau pretul este 850E dar nu e batut in cuie, acum astept si parerile voastre. P.S. nu o dau pe bucati pentru ca nici nu ma pricep, nici nu am timp si nici spatiu...

Am sa pun cateva poze cu ea care sunt decat din momentul accientului...

[attachmentid=1627595916] [attachmentid=1627595917] [attachmentid=1627595918] [attachmentid=1627595919] [attachmentid=1627595920]
robert1991
acum nu vreau sa te superi,dar tu chiar crezi ca o sa iei 800 E pe ea?biggrin.gif
pushtius1
sincer nu, dar nu ma retine nimic sa sper
acum ca tot m-ai facut sa dau mesaj o sa dau si detalii despre avarie:
-radiator (cred ca se poate repara)
-barile ambele trebuiesc schimbate
-capota(se poate repara)
-usa sofer
-pe la directie(dar nu cred ca e ceva complicat)
-prag, contraprag, stalp si podea sofer
si cam atat imi vine in cap acum motorul e ok, cutie ok...
samir
oferta mea pt DSN = 1500 lei.
pushtius1
ea e pusa spre vanzare nu neaparat spre a fi reparata, de exemplu pentru a fi dezmembrata si data pe piese, rabla iese din discutie fabricata in decembrie 2001...are 104000km, iar motoru mere ok, a avut schimburi de ulei la timp etc
sunt al 2-lea proprietar, primul a fost prieten cu mine, masina a fost ingrijita deci, decat sa o dau cu 15 mai bine o tin sa rugineasca, p.s. oalele sunt ok nu are pb cu rugina, decat de cand sta pe la aripi si in zonele unde tre reparata... linia ei pare destul de ok

@magelan_explorer eu n-am av noroc sa cada si el ca omu, (fieru) a fost agatat de roata si mi-a blocat-o... sad.gif
VF1BG0
Unde se poate vedea masina?
pushtius1
pai, in valenii de munte, mai exact drajna de jos, Prahova

23 Feb 2010, 21:00:
azi am facut cateva poze ca sa se vada exact ce si cum...

[attachmentid=1627596395] [attachmentid=1627596397] [attachmentid=1627596398] [attachmentid=1627596399]

24 Feb 2010, 15:03:
mai scadem putin la pret deci de azi e 800E p.s. se poate propune si varianta cu masina functionala!
barbutu
sigur ti-a estimat cineva cat te costa reparatia si ai realizat ca este prea mult si ca nu se merita.si sunt sigur ca au fost persoane care ti-au spus ca nu mai iese bine din cauza stalpului.
in privinta actelelor nu ai zis nimic:asigurare,itp?!
lasa si un numar de telefon ca sa nu facem chat aici

ofer ca si cineva de mai sus 1500 lei,sa nu te superi pe mine sau sa crezi ca fac misto dar nu face mai mult,este mult de investit in ea si tu sti asta,deasta nici nu o faci.
pushtius1
un numar te tel ar fi 0760277121 la care va rog sa insistati daca nu raspund din prima,
iar pentru

@barbut_88 te rog nu mai iti da cu parerea si nu o dau cu 15 mil..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.