Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]piese 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adrianadrian
Cutie viteze 5 trepte…150 leiPlaca presiune 200 …100lei(rulata vreo 500km)Disc ambreiaj 200 …30lei(e rulat mai mult dar e bun)…astea de mai sus le am acasaBord CN cu toate butoanele si tot ce are+aeroterma… 120lei-rezervatPortiere cu clape(goale) cele de pe fata sunt rezervate,raman celelalte spate 50 leiFete usi 40 leiCapota spate…40 lei oglinzile laterale 30 lei bara spate 40 leiTriple normale 40 leiMotorul intreg sau pe bucati…pentru astealalte imi spuneti din timp si cand am drum la tara le pot aduce plus altele daca am...cea din poza era masina...de preferat cei interesati din iasi sau din apropiere
77licu
Planetare ši alternator?
adrianadrian
pm....hopa sus
vdaniel
capota fata?
alex1988
delcou? sau e injectie

26 Feb 2010, 18:56:
e cel original ce cod are 3239 sau 3230? multumesc
adrianadrian
nu are capota fata biggrin.gif e distrusa...precizez ca de la portiere in spate se poate vinde orice am...tablaria fata+faruri bara si ce mai este nu-s,is botite..e carburatie...

am nevoie de doua amortizoare spate sa le pun pe un break...dau ceva la schimb din lista
ionutz_vly
M-AR INTERESA CUTIA,DAR EU SUNT DIN BUZAU.CUM SA FACEM?
adrianadrian
nu ai pe nimeni prin iasi..un coleg pe la facultate ceva??
anecula_08
salut! lampa de la portbagaj o mai ai?
adrianadrian
care lampa ? aia stop care era in masina la luneta?
anecula_08
Cea care este in portbagaj pt iluminarea acestuia.
adrianadrian
nu mai e
cibi25
salut, motorul in ce stare e si asa vrea sa sa stiu un pret
adrianadrian
anuntul nu ma este valabil...rog a se sterge
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.