Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND], Dacia 1300, '72
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
DACU'
Up!
DACU'
Up!
mbc
Frumoasa masina... desi pentru unii sunt cam acri strugurii... nu uitati ca masinile reconditionate corect cu piese de origine valoreaza mai mult decat o masina medie actuala.
Ma amuza cei care stabilesc valori de piata pe baza unor fotografii...
DACU'
Felicitari pentru obiectivitate!Multumesc, mbc!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
Abo
un UP de la mine ... sper sa o dai cuiva care e pasionat. Frumoasa masina, dupa o reconditionare ar fi superba. Odata si odata tot am sa imi iau si eu una deoarece am o pasiune pentru ele de mic, dar acum nu sunt bani din pacate. sad.gif
DACU'
Multumesc,Abo!Iti doresc sanatate si ...bani!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
GabyVIP
Un UP si de la mine dar nimeni nu o sa iti dea pe ia 1000 cash cum e vb aia poate 500 intradevar masinuta arata bine bine,dar in ziua de azi cam greu,numai un pasionat*** sa zicem adica unu care are bani si nu are nevoie de ei ca sincer orice cand o vede se gadneste in primul rand ca sa ii mearga treaba ca pe roate:-cat mai bag eu in ia ca sa mio aduc pe placul meu gen sau o asigurare mica o rovinieta un itp o vopsea ca vad ca are nevoie niste ulei in praguri o biibleala si sare banu! oricum spor
DACU'
Multumesc pentru up,GabyVIP...Cu regret imi dau seama ca nu sunt singurul care trebuie sa renunt la o pasiune din motive materiale,si ma gandesc serios sa renunt.Decat sa o dau cu 500 mai bine o tin(din fericire am unde) si o folosesc,asteptand soarele...Chiar daca acum "norii cenusii" s-au transformat in "nori negrii" din aproape toate punctele de vedere.Cum o vrea bunul Dumnezeu...Toate cele bune tuturor!
GrosseCali
Un UP si de la Oradea dar totusi eu zic: pune-o la pastrare ca o sa iti para rau mai incolo daca intradevar iubesti masina asta.... niciodata acei 1000 de euro nu vor egala valoarea sentimentala a masinii... chiar daca poate nu o ai de cand te sti. Eu unul daca as avea banii in secunda doi as cumpara-o... dar pasiunea legata de masini vechi este o sugativa groaznica in portofel. E un hobby pentru aristocrati.....insa totusi sunt multi aici care nu sunt din familii regale si au masinute bine tinute si reconditionate wub.gif . SPOR LA MUNCA INDIFERENT CE S-AR INTAMPLA CU EA! blush.gif
deftery
UP
jak_ati
UP...
alex-mun
Up si de la mine.... sa ajunga asa o frumusete la un pasionat de 1300 wub.gif
DORTMUND
Fiecare masina are cumparatorul ei...apare el pana la urma!! wub.gif wub.gif
Spor la vanzare! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
DACU'
La multi ani tuturor romanilor!Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
stabil777
Daca ai vedea cita rugina are ,poate avea o masina din 2000!Masina ta arata super pastrata!Ce-mi place la tine e sinceritatea pozelor ,teparii sint idioti si mincinosi ,ar face orice sa te insele ca sa-ti vinda o marfa .
Apreciam mercedesurile vechi pt robustetea si prezidentialitatea lor , acum vad ca incet incet incep sa apreciez Dacia noastra epocala , seculara,milenara , si fiindca vreau eu ,si eternala!
Am dat 750 de euro pe un hirb de papuc care in comparatie cu a ta era bun doar de remat (desi nu cunosc sper sa ma insel)in care o sa mai bag mult ,cred eu,cel putin munca!
O masina care functioneaza tot pe ea si este tehnic asa cum e in cartea ei , isi merita banii,iar daca este facuta in timpurile cind se punea simt de raspundere in materiale se merita si mai mult!.
Ca si viata unui om asa si a unei masini, ai fumat ,ai risipit ,ti-ai pierdut noptile ,ti-ai macinat nervii, ai prins reumatism in ger si ploaie , la fel si masina , dar un garaj si intretinere pt ea face mult!.
Deci ,sper sa-ti gasesti pe cineva ,daca nu ,inseamna ca poate mai ai nevoie de ea!
DACU'
Multumesc pentru aprecieri,@stabil777!Despre poze,pot sa te asigur ca sunt reale,la fel ca toate informatiile pe care le-am postat.Nu am ascuns niciodata nimic,mai ales stiind ca potentialul cumparator vine de la sute de km distanta...Sa ai noroc de papuc si sa ne vedem sanatosi!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
danut 69-71
Sper sa reusesti pana la urma . wink.gif
DACU'
Multumesc,Danut!Succes in tot ce faci!
DACU'
Up!
DACU'
Craciun fericit tuturor!
danut 69-71
Sarbatori fericite si tie . wub.gif
DACU'
Multumesc,Danut!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.