Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND], Dacia 1300, '72
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
DACU'
Pret:1000 Euro.Motor original sub 65000 km,alte amanunte si explicatii la cerere.
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!

4 Mar 2010, 22:10:
A nu se interpreta ca un "up",dar initial era un link unde prezentam masina,care intre timp,nu stiu cum si de ce,a disparut.Deci,poze pentru cei interesati:

4 Mar 2010, 22:26:
Rog a nu se interpreta ca si un "up",dar in postul initial am inclus si un link cu trimitere la topicul unde era prezentata masina.Nu stiu cum si de ce,link-ul a disparut.Deci poze pentru cei interesati:[attachmentid=1627599230] [attachmentid=1627599231] [attachmentid=1627599232] [attachmentid=1627599233] [attachmentid=1627599234] [attachmentid=1627599235] [attachmentid=1627599236] [attachmentid=1627599237] [attachmentid=1627599238] [attachmentid=1627599239] [attachmentid=1627599240] [attachmentid=1627599241] [attachmentid=1627599242] [attachmentid=1627599243]
DACU'
Up!
DACU'
Up!
christith
Nu-ti pare rau de ea sa o dai?
DACU'
Sunt nevoit sa o dau pentru ca am nevoie urgent de cash,dar nu o voi da la un pret de batjocura,stiu ce am la casa si daca nu este apreciata la aceasta valoare am sa renunt la vanzarea ei.
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Sus cu batranica!
Reno95
te-as ruga sa ma anunti cu un PM cand o sa ai cumparator, sunt interesat dar nu am banii astia in acest moment, poate pentru viitor.
DACU'
Ok,Reno95,am sa te anunt.
DACU'
Up!
DACU'
Up!
jak_ati
Am si eu una visinie. Parca nici n-as dezmembra-o si nici la RABLA nu as duce-o. Succes! Da-mi, te rog, un semnal la final.
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
alex-mun
ffffff frumoasa DACIA , pastrata extraordinar de bine, felicitari Dacu, pt aceasta masinuta, sincer sa fiu eu sa am asa ceva nu as renunta la ea niciodata, dar acum fiecare cu prioritatile lui , oricum sper sa ajunga pe maini bune batrainca, ca ar fii pacat de ea sa ajunga la un cizmar
un UP de la mine si spor la vanzarea BIJUTERIEI blush.gif blush.gif blush.gif
DACU'
Iti multumesc,Alex-mun pentru apreciere.Deh,cine stie cunoaste.Din pacate sunt nevoit s-o vand,in momentul in care am sa reusesc sa adun (din alte surse) suma de care am nevoie am s-o retrag de la vanzare.
kitzsteinhorn91
Un UP si din partea mea. Superba masinuta. Perfecta pentru o reconditionare. Spor la vanzare, iar daca nu reusesti sa o dai sa nu iti para rau ! smile.gif
DACU'
Multumesc,kitzsteinhorn91!Si spor la treaba!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
GrosseCali
Un UP! de la mine pentru colega de an a batranei mele doamne! wub.gif Arata impecabil.. blush.gif nu-s multe de facut la ea ca sa straluceasca din toate punctele de vedere.
Ai grija la cine o vinzi ca mie mi-ar plange sufletul sa ajunga la ceva cizmar vorba lui alex-mun sad.gif
DACU'
Up!
DACU'
Up!@grossecali, peacefingers.gif
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
Claudiu35
E de apreciat ca ai reusit sa pastrezi cateva elemente originale pe ea. Interesanta ar fi o poza in care sa se vada unde este amplasata frana de mana!
DACU'
Putin gresita formularea,Claudiu35,dar chiar si asa apreciez parerea ta."Cateva" elemente au fost schimbate,restul,in proportie mult mai mare(90% zic eu),sunt originale!Daca doresti am sa postez link-ul unde am facut o prezentare sumara a masinii.Poza respectiva nu o am inca,dar precizez ca frana de stationare e amplasata intre scaune.
DACU'
Up!
DACU'
Up!
adi131975
Buna,

Ma intereseaza masina.Imi poti da,te rog,un nr. de tel.?

Multumesc,

Adi
DACU'
Ai PM!
DACU'
Up!
DACU'
Up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.